Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Cyganka

Eskspel tabletka Po

Polecane posty

Mam 48 lat. Moje cykle sie skracaja. Przed miesiączka zawsze mam plamienia potem jest okres. W sobote owe plamienie wystąpiło wiec poszłam z mężem na całość. Ale w niedziele dopadły mnie wątpliwości że może cykl się przesunął bo tak bywa i po 10 h wzięłam eskapel. Plamienie utrzymuje się do dzisiaj i lekko czuje ból podbrzusza jak przed okresem. Ale dopadła mnie mimo wszystko schiza że mimo wszystko może być ciąża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plamienia i ból podbrzusza możesz mieć od tabletki PO. Raczej są skuteczne więc bym się nie martwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Iwna napisał:

Plamienia i ból podbrzusza możesz mieć od tabletki PO. Raczej są skuteczne więc bym się nie martwiła.

Plamienie zaczęło się jeszcze przed tabletka mam tak przed okresem zawsze i ciągle jest takie słabe jakby krew w pochwie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabletka po ma w sobie bardzo wysoką dawkę hormonów więc teraz niemalże napewno wszystko się rozregulowało i plamienia mogą się ciągnąć przez jakiś czas. Teraz radziłabym zabezpieczać się i czekać aż cykl się wyreguluje czyli najlepiej do następnej normalnej miesiączki. Ciąży bym się nie doszukiwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Agul napisał:

Tabletka po ma w sobie bardzo wysoką dawkę hormonów więc teraz niemalże napewno wszystko się rozregulowało i plamienia mogą się ciągnąć przez jakiś czas. Teraz radziłabym zabezpieczać się i czekać aż cykl się wyreguluje czyli najlepiej do następnej normalnej miesiączki. Ciąży bym się nie doszukiwała.

Dzięki za odpowiedź. Plamienie się zwiększa może pomału przyjdzie okres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×