Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Paoolinka1

Co zrobić z bratową męża ?

Polecane posty

Witam . Mamy mały problem z bratową męża . Otóż od 3 miesięcy zajmujemy się jej dzieckiem . Tzn ,odbieramy go z przedszkola ,a ona po pracy przyjeżdża po niego . Stało się to dla nas nie tyle co uciążliwe ,ale jestem zniesmaczona ,gdyż ona nie dała mężowi ani grosza na paliwo ,za to jeżdżenie . Mi mówiła ,że będzie mi płacić 200 zł miesięcznie a nie dostałam jeszcze ani grosza ,mąż na paliwo również nie dostał . Któregoś dnia powiedział jej o tym pół żartem pół serio ,to ona zaczęła się śmiać . Ja wiem że rodzina itp ,ale bez przesady ,nam pieniądze z nieba nie lecą ,paliwo ceny ma takie ,że szok . Jak jej dać do zrozumienia ,że powinna coś zapłacić mężowi za to paliwo chociaż ? Nie chcę za opiekę nad jej dzieckiem pieniędzy ,bardziej na paliwo nam się przydadzą pieniądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paoolinka1 napisał:

Witam . Mamy mały problem z bratową męża . Otóż od 3 miesięcy zajmujemy się jej dzieckiem . Tzn ,odbieramy go z przedszkola ,a ona po pracy przyjeżdża po niego . Stało się to dla nas nie tyle co uciążliwe ,ale jestem zniesmaczona ,gdyż ona nie dała mężowi ani grosza na paliwo ,za to jeżdżenie . Mi mówiła ,że będzie mi płacić 200 zł miesięcznie a nie dostałam jeszcze ani grosza ,mąż na paliwo również nie dostał . Któregoś dnia powiedział jej o tym pół żartem pół serio ,to ona zaczęła się śmiać . Ja wiem że rodzina itp ,ale bez przesady ,nam pieniądze z nieba nie lecą ,paliwo ceny ma takie ,że szok . Jak jej dać do zrozumienia ,że powinna coś zapłacić mężowi za to paliwo chociaż ? Nie chcę za opiekę nad jej dzieckiem pieniędzy ,bardziej na paliwo nam się przydadzą pieniądze .

Zawołajcie hajs za paliwo a jak nie dostaniecie to nie odbierajcie dzieciaka, nie wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu szczerze powiedzieć, że umawialiście się wcześniej, że dorzuci się do paliwa i żartem jak tam, gotówka czy przelew? I lepiej niech zagada mąż, nie Ty skoro to jego rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.06.2022 o 07:47, Paoolinka1 napisał:

Witam . Mamy mały problem z bratową męża . Otóż od 3 miesięcy zajmujemy się jej dzieckiem . Tzn ,odbieramy go z przedszkola ,a ona po pracy przyjeżdża po niego . Stało się to dla nas nie tyle co uciążliwe ,ale jestem zniesmaczona ,gdyż ona nie dała mężowi ani grosza na paliwo ,za to jeżdżenie . Mi mówiła ,że będzie mi płacić 200 zł miesięcznie a nie dostałam jeszcze ani grosza ,mąż na paliwo również nie dostał . Któregoś dnia powiedział jej o tym pół żartem pół serio ,to ona zaczęła się śmiać . Ja wiem że rodzina itp ,ale bez przesady ,nam pieniądze z nieba nie lecą ,paliwo ceny ma takie ,że szok . Jak jej dać do zrozumienia ,że powinna coś zapłacić mężowi za to paliwo chociaż ? Nie chcę za opiekę nad jej dzieckiem pieniędzy ,bardziej na paliwo nam się przydadzą pieniądze .

To Ty powtórz o tym paliwie. A jak nie dołoży się to po prostu nie odbierzcie dziecka i niech z przedszkola dzwonią po nią i niech się zwalnia z pracy aby je odebrać. A wy wtedy powiecie ze nie mieliście paliwa i nie mogliście dziecka odebrać. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.06.2022 o 06:47, Paoolinka1 napisał:

Witam . Mamy mały problem z bratową męża . Otóż od 3 miesięcy zajmujemy się jej dzieckiem . Tzn ,odbieramy go z przedszkola ,a ona po pracy przyjeżdża po niego . Stało się to dla nas nie tyle co uciążliwe ,ale jestem zniesmaczona ,gdyż ona nie dała mężowi ani grosza na paliwo ,za to jeżdżenie .

Może niech bracia rozwiążą ten problem między sobą. 

To nie jest tylko jej dziecko ale i dziecko brata twojego męża.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×