Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Janek29393929

Czy moja mama spodziewa się drugiego dziecka?

Polecane posty

Moja mama ma 38 lat. W listopadzie była u ginekologa. Podejrzewałem że mama jest w ciąży dlatego że tam poszła. Przeczucie okazało się mylne. Od końca marca nie jestem taki pewien. Brzuch się zaokrąglił, ale nwm czy jest on ciążowy czy przytyła. Mama oszczędza się trochę. Zdjęcie sylwetki z brzuchem mam ale nie mogę tutaj wstawić(priv) Nie chce nic powiedzieć, unika rozmów na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Maria. napisał:

Powinieneś się cieszyć, dziecko to skarb, dobrze jest mieć rodzeństwo!

Ale wszytko zależy czy ze swoim mężem będzie miała dziecko ,bo inaczej to grzech będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2022 o 11:16, Janek29393929 napisał:

Moja mama ma 38 lat. W listopadzie była u ginekologa. Podejrzewałem że mama jest w ciąży dlatego że tam poszła. Przeczucie okazało się mylne. Od końca marca nie jestem taki pewien. Brzuch się zaokrąglił, ale nwm czy jest on ciążowy czy przytyła. Mama oszczędza się trochę. Zdjęcie sylwetki z brzuchem mam ale nie mogę tutaj wstawić(priv) Nie chce nic powiedzieć, unika rozmów na ten temat.

Do ginekologa się chodzi na kontrole, a nie tylko na ciąże. Od listopada do czerwca jest 7 miesięcy, jakby była w ciąży, to brzuch by był już bardzo duży, nie przegapiłbyś.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×