Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Misiula

Rytualista ktoś korzysta.

Polecane posty

Kiedyś panicznie się bałam takich tematów a tym bardziej ludzi, którzy się tym zajmują. Szczerze mówiąc, w pewnym okresie mojego życia, miałam totalnego pecha, popadałam w długi i wszyscy ode mnie się odwracali. Totalna klapa. Ktoś mi powiedział że jest na mnie rzucona klątwa prawdopodobnie. Znalazlam kobietę która żałuję się urokami i klątwami itp... Trochę zapłaciłam, ale to były najlepiej wydane przeze mnie pieniądze. Zresztą moje ostatnie. Ta pani ściągnęła ze mnie klątwę i zaczęło po tygodniu się wszystko układać. Rok później skorzystałam z uroku przyciągającego pieniądze. Po 3 tygodniach zaczęły się zmiany w moim życiu. Teraz jestem bardzo szczęśliwa i zadowolona ze swojego życia. Mogę wysyłać moje dzieci na zagraniczne wycieczki itp.... Ciekawa jestem ile osób korzysta z takich usług. Bo ja korzystam teraz już tylko z rytuałów ochronnych i oczyszczających. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Znam taką panią, która odczynia uroki pomagające na męską potencję. Smaruje i wciera mi w ptaka oliwkę a on się powiększa i robi się sztywny 😄

Edytowano przez Zajebisty frog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×