Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mieszkam w Warszawie. Biorę pod uwagę pójście na studia w Łodzi(i też zdawać tu do Warszawy planuję, przede wszystkim). Obecna sytuacja nie pozwala mi na przeprowadzkę do innego miasta(studia tutaj, rodzinka itd itp), więc zostaję w Wawie. Moje pytanie brzmi, jak bardzo szalonym pomysłem byłoby studiowanie(dzienne) w Łodzi(załóżmy że się tam dostanę)a mieszkanie w Warszawie, mając tu do dokończenia inne studia(również dzienne)? Ktoś ma takie doświadczenia? Ma ktoś doświadczenia ze studiowaniem dwóch kierunków na raz? To bardzo istotne dla mnie sprawy i chcę poznać doświadczenia innych osób żeby mieć świadomość jak to wygląda. Dodam że to co teraz studiuję to kierunek inżynieryjny/techniczny a ten drugi to artystyczny(wymarzony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Slenderofficial napisał:

Mieszkam w Warszawie. Biorę pod uwagę pójście na studia w Łodzi(i też zdawać tu do Warszawy planuję, przede wszystkim). Obecna sytuacja nie pozwala mi na przeprowadzkę do innego miasta(studia tutaj, rodzinka itd itp), więc zostaję w Wawie. Moje pytanie brzmi, jak bardzo szalonym pomysłem byłoby studiowanie(dzienne) w Łodzi(załóżmy że się tam dostanę)a mieszkanie w Warszawie, mając tu do dokończenia inne studia(również dzienne)? Ktoś ma takie doświadczenia? Ma ktoś doświadczenia ze studiowaniem dwóch kierunków na raz? To bardzo istotne dla mnie sprawy i chcę poznać doświadczenia innych osób żeby mieć świadomość jak to wygląda. Dodam że to co teraz studiuję to kierunek inżynieryjny/techniczny a ten drugi to artystyczny(wymarzony)

To jest pomysł który trudno zrealizować. Jak masz zamiar połączyć dwa kierunki dzienne w innych miastach i dojazdy? Będziesz codziennie po kilka razy kursować pociągiem, albo samochodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sylwia1991 napisał:

To jest pomysł który trudno zrealizować. Jak masz zamiar połączyć dwa kierunki dzienne w innych miastach i dojazdy? Będziesz codziennie po kilka razy kursować pociągiem, albo samochodem?

Właśnie jak tak myślę to ciężko by było ale... gdybym studiowała dwa kierunki dzienne w Warszawie to dałoby radę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam kolege co studiował w Krakowie na dwóch różnych uczelniach i na jednej z nich miał nauczanie indywidualne. Może to jest dla Ciebie rozwiązanie 😉 Chociaż osobiście trochę już nie wierzę w studiowanie... 😉 ostatnio szukałam pracy za granicą na wakacje i na stronie pracawue.pl akurat rzuciło mi sie w oczy ogłoszenie o pracę w Belgii jako pomocnik kucharza. Boże jakie tam pieniądze się zarabia ! A nie chwaląc się coś tam w kuchni umiem ugotować i robię to z pasją więc po co mi studia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×