Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Czy któraś z was zaszła w ciaze szybko po cc? 5 miesięcy temu urodziłam drugie dziecko przez cc i strasznie sie boje jak to będzie🥹 jestem w ciągłym stresie i nie mogę spać po nocach . Była któraś z was w podobnej sytuacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Basia931 napisał:

Cześć dziewczyny. Czy któraś z was zaszła w ciaze szybko po cc? 5 miesięcy temu urodziłam drugie dziecko przez cc i strasznie sie boje jak to będzie🥹 jestem w ciągłym stresie i nie mogę spać po nocach . Była któraś z was w podobnej sytuacji? 

Ale Ty już zaszłaś w ciążę czy dopiero chcesz?

Jeżeli już zaszłaś, to cóż, prawidłowo, że się boisz. Zamiast stresować się, idź po prostu skonsultuj to z lekarzem. To lekarz wie, w jakim stanie masz bliznę. Ogólnie zachodzenie w ciążę tak szybko po cc jest nieodpowiedzialne. Tak naprawdę trzeba było myśleć wcześniej, to teraz byś się nie stresowała. Bo nawet to, że Ci tutaj napisze kilka dziewczyn, że one tak urodziły i żebyś się nie przejmowała, to nie jest żadna reguła.

Więc zamiast czytać dobre i złe historie i zamiast się stresować, to po prostu idź do lekarza, kontroluj ciążę na bieżąco, stosuj się do zaleceń i zobaczysz, jak będzie.

Jeżeli jeszcze nie zaszłaś, to powinnaś doczekać do roku po cc i wtedy próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Basia931 napisał:

Już zaszłam 😭

To może zamiast płakać po prostu weź na klatę konsekwencje SWOICH własnych czynów?

Realia są takie, że może Ci nic nie być, a może rozejść Ci się blizna albo może Ci pęknąć macica. Nikt Ci w tym momencie z fusów nie wywróży jaki scenariusz będzie u Ciebie.

Słuchaj się lekarza, stosuj się do zaleceń, nic więcej i tak nie jesteś w stanie zrobić na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pisała ostatnio, czy nawet dalej pisze kobieta po trzech cesarskich cięciach, a po trzeciej cesarce zaszła szybko w czwarta ciążę i urodziła naturalnie czwarte. Wszystko z nią ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, blue_danube napisał:

Tutaj pisała ostatnio, czy nawet dalej pisze kobieta po trzech cesarskich cięciach, a po trzeciej cesarce zaszła szybko w czwarta ciążę i urodziła naturalnie czwarte. Wszystko z nią ok.

No bo to się zdarza. W sensie zajść szybko w ciążę po cc. I zwykle kończy się to dobrze. Co nie zmienia tego, że jest to potwornie duże ryzyko podejmowane z głupoty i jakiegoś braku ostrożności, które może skończyć się nawet usunięciem macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Foko Loko napisał:

No bo to się zdarza. W sensie zajść szybko w ciążę po cc. I zwykle kończy się to dobrze. Co nie zmienia tego, że jest to potwornie duże ryzyko podejmowane z głupoty i jakiegoś braku ostrożności, które może skończyć się nawet usunięciem macicy.

No wiadomo, ale po co straszyć dziewczynę, skoro szuka pozytywnych historii bo w stresie. To się już stało. Pójdzie do lekarza, to oceni jej stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×