Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nikolusssia

Obserwowanie byłej na fb

Polecane posty

Witam. 

Jestem z chłopakiem 5 lat. Mieszkamy razem. Jakiś czas temu przyłapałam chłopaka na oglądaniu byłej pierwszej swojej dziewczyny. Ogląda ją raz na miesiąc. (Dziewczyna ma już męża i dziecko, byli razem 3 lata to była jego pierwsza miłość. Związek zakończył się 10 lat temu) Dodatkowo ogląda jej rodzinę i jej męża. Gdy go zapytałam o to dlaczego to robi to ewidentnie kłamał mówiąc że ona też go ogląda dlatego wchodzi na jej profil. Na fb nie ma możliwość sprawdzenia kto cie ogląda....

Przez tą całą sytuację czuję się gorsza. Mam wrażenie że ją kocha i jakby była możliwość to by mnie dla niej zostawił. Na moje argumenty zaprzecza i mówi że to jest dla niego obca osoba. 

Co o tym myślicie? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jesteście 5 lat razem, a ty dalej czujesz taka mega niepewność ? Ja rozumiem, że nigdy nie jest nic pewne, bo i ludzie rozchodzą się po kilkunastu latach, ale żeby tak czuć, że on gdyby mógł to by do niej wrócił ? 
To tylko przez oglądanie jej profilu tak się czujesz czy dał Tobie tą przykrość czymś innym ? 
Na tekst „ona też ogląda” powiedz mu skąd on może to wiedzieć skoro nie da się tego sprawdzić na fb… 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma po niej pamiątki, walentynki, list który do, niej pisał. Twierdzi że jest jakaś aplikacja i tam widział że ona wchodzi na jego fb. Mam takie odczucie że jakby zobaczył że się rozwiodła to by chciał do niej wrócić. 5 lat razem i w dalszym ciągu nie było zaręczyn i planowania ślubu czy dzieci. Więc mam niepewność. Nie rozumiem twgo zachowania raz na miesiąc oglądać ja i jej cała rodzinę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Nikolusssia napisał:

Ma po niej pamiątki, walentynki, list który do, niej pisał. Twierdzi że jest jakaś aplikacja i tam widział że ona wchodzi na jego fb. Mam takie odczucie że jakby zobaczył że się rozwiodła to by chciał do niej wrócić. 5 lat razem i w dalszym ciągu nie było zaręczyn i planowania ślubu czy dzieci. Więc mam niepewność. Nie rozumiem twgo zachowania raz na miesiąc oglądać ja i jej cała rodzinę 

A poza tym się układa między Wami oprócz tego, że ma po niej pamiątki i ogląda jej profil chociaż raz na miesiąc ? 
Z tym oglądaniem to ludzie tak mają, bo ciekawość jest czasem silniejsza, a co do pamiątek to zawsze jakiś sentyment pozostanie nie mówię o uczuciu tylko o zwykłym sentymencie. 
Dużo ludzi przegląda profile swoich eks, ale tylko na tym się to kończy. 
Z planowaniem wspólnej przyszłości to sama poruszyłaś temat czy czekasz na jego krok ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poruszałam. Mówiłam o zaręczynach o tym że chciałabym już być mamą ale cały czas słyszę że to nie ten czas. Oboje koło 30 jesteśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Nikolusssia napisał:

Poruszałam. Mówiłam o zaręczynach o tym że chciałabym już być mamą ale cały czas słyszę że to nie ten czas. Oboje koło 30 jesteśmy. 

Teraz trochę faceci uciekają od takich zobowiązań… takie czasy chociaż nie ukrywam, że to może być irytujące. Widocznie macie inne poglądy, bo ty już myślisz o stabilizacji i o byciu matką. To przyczynia się często do rozstań. Na pewno nie niszcz sobie życia i nie rezygnuj z tego co chcesz mieć. Rozmowa jest też na pewno ważna, a jeśli ktoś nie próbuje iść na kompromis albo nie stara się zrozumieć to lepiej odejść, bo szkoda tracić czasu. Ciężko powiedzieć tutaj o tym co siedzi w jego głowie… czy coś dalej do niej jeszcze czuje. Nie znam też jego historii czy to on rozstał się z nią czy to ona z nim. Przedmioty jakie ma po niej może schować gdzieś głęboko, bo czasem szkoda rzeczy wyrzucać w zależności jaką mają wartość pieniężna. Jeśli nie odpowiada Tobie, że to trzyma to powiedz, żeby sobie to schował gdzieś, jeśli ma to gdzieś na widoku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona go zostawiła. A o rzeczach dowiedziałam się sprzątając w piwnicy. Rozmowy o przyszłości zawsze kończą się tekstem nie ten czas. Już straciłam nadzieję na co kolwiek.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczera rozmowa powinna dać do myślenia mu, a jeśli będzie tak dalej robił to widocznie mu tak wygodnie i nie chce tego zmieniać. Jesteście oboje około 30 to już wypadałoby zrobić jakiś następny etap w związku. Może dałaś już tyle mu od siebie, że przestał się starać, bo idąc jego prawdopodobnym myśleniem można wnioskować, że nie ma sensu jak już tyle czasu jesteście razem. Może już jest dość pewny siebie, że ty go nie zostawisz. Przez 5 lat nie mógł się pogodzić z tym, że jego była już ułożyła sobie życie ? Miał dużo czasu na to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nikolusssia napisał:

Ona go zostawiła. A o rzeczach dowiedziałam się sprzątając w piwnicy. Rozmowy o przyszłości zawsze kończą się tekstem nie ten czas. Już straciłam nadzieję na co kolwiek.... 

No to masz odpowiedź bezpośrednią „nie ten czas” czyli w sumie to nigdy on nie będzie, bo skoro tyle czasu minęło i nadal nic to bym nie łudziła się, że to się zmieni. Wiem, że to trudne pewne, ale czasem trzeba odpuścić i iść dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×