Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Millie64

Globulki przeciwgrzybicze

Polecane posty

Dzień dobry. Wczoraj 20.07 zaaplikowałam globulkę przeciwgrzybiczą Pirolam. Dzisiaj rano, budzę się z bólem brzucha jak na okres i mam różowe upławy z białymi częściami jak od tabletki. Okres spóźnia mi się już 4 dni, a seks uprawialiśmy z prezerwatywą, a jeden stosunek był jakoś dzień przed terminem okresu, włożył na 4 minuty a potem założył gumę, wytrysk był w prezerwatywie. I teraz mam pytanie. Czy przez tą globulkę lecą mi te różowe upławy? Zaznaczam, że te różowe upławy zajęły mi całą podpaskę rano. Czy może jest to okres, ale przez tą tabletkę mi się zabarwił i jest taki inny? Proszę o szybką odpowiedź,  jestem bardzo zestresowana. Nie podejrzewam ciąży, nie mam objawów. 

Edytowano przez Millie64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potem zaczęło lecieć więcej krwi i to chyba miesiączka. Brzuch boli jak na okres, nie za mocno nie za lekko, ale krew nadal różowa. Nie są to krople krwi. Zmieniłam już 3 podlaski. Te globulki spowodowały zmienienie kolor miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszy dzień krew może mieć jasny kolor. To zupełnie normalne. Czasem przy niedoborze żelaza krew ma jasny kolor. Nie wiem czy globułki mają na to jakiś wpływ, ale grzybica chyba tak. Jeśli następna miesiączka będzie taka to zgłoś się do lekarza.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×