Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Iphoniara

Czy to przed pierwszym okresem?

Polecane posty

Bo od kilku tygodni mam takie obok sluzu rozowe plamki. Przez jeden dzień są a na dwa lub trzy następne nie ma i tak w kółko. Ostatnio obok sluzu mialam ta plamkę tak z 2 lub 3 dni temu. Te plamki mają z 1 cm. Dodam że mam wszystkie objawy dojrzewania i bialy lsuz od kilku miesięcy. Mam 11 lat. Czy z moim organizmem jest coś nie tak? Czy poprostu niedługo dostanę okres?  I czy jestem blisko pierwszego okresu czy daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Iphoniara napisał:

Halo? To przed okresem? I jestem blisko  czy daleko 

??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Iphoniara napisał:

Halo? To przed okresem? I jestem blisko  czy daleko 

Jak ktoś odpowie na te pytania to dam łapkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Iphoniara napisał:

Halo? To przed okresem? I jestem blisko  czy daleko 

Założyłaś już ile? 5 tematów?

W każdym dostałaś dokładnie tą samą odpowiedź. Tak, to może być na okres, ale nie wiadomo, kiedy okres będzie.

Może przestań paranoicznie liczyć czerwone plamki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Foko Loko napisał:

Założyłaś już ile? 5 tematów?

W każdym dostałaś dokładnie tą samą odpowiedź. Tak, to może być na okres, ale nie wiadomo, kiedy okres będzie.

Może przestań paranoicznie liczyć czerwone plamki?

Przestań odpowiadać na moje tematy bo nie pomagasz.

Do widzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem blisko czy daleko pierwszego okresu? I czy to przed pierwszym okresem?

czekam na odpowiedź bo jeszcze żaden użytkownik nie odpowiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iphoniara napisał:

Jestem blisko czy daleko pierwszego okresu? I czy to przed pierwszym okresem?

czekam na odpowiedź bo jeszcze żaden użytkownik nie odpowiedzial

I nie chce daty dokładnej tylko odp typu: blisko i to przed okresem lub inne odpowiadające na moje powyższe pytania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę odpowiedź ktoś na moje powyższe pytania 

19 minut temu, Iphoniara napisał:

Jestem blisko czy daleko pierwszego okresu? I czy to przed pierwszym okresem?

czekam na odpowiedź bo jeszcze żaden użytkownik nie odpowiedzial

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Iphoniara napisał:

Proszę odpowiedź ktoś na moje powyższe pytania 

 

Masz dopiero 11 lat, wiec brak okresu to nie jest coś czym powinnaś się przejmować. Te objawy mogą wskazywać na zbliżająca się miesiączkę, ale może to być za tydzień, dwa, miesiąc  lub dłużej zależy od hormonów. 
Inne objawy zbliżającej się miesiączki to np. Wahania nastrojów, ochota na jedzenie, mogą być bóle pleców, bóle głowy, bóle brzucha, wypryski na twarzy itp
Z racji tego ze to twój pierwszy cykl miesiączkowy nikt nie jest w stanie przewidzieć kiedy dostaniesz misiaczki. 
Co więcej, przez jakiś czas dalej możesz mieć nie regularne cykle, wiec zawsze bądź przygotowana i obserwuj swoje ciało. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kotkaa napisał:

Masz dopiero 11 lat, wiec brak okresu to nie jest coś czym powinnaś się przejmować. Te objawy mogą wskazywać na zbliżająca się miesiączkę, ale może to być za tydzień, dwa, miesiąc  lub dłużej zależy od hormonów. 
Inne objawy zbliżającej się miesiączki to np. Wahania nastrojów, ochota na jedzenie, mogą być bóle pleców, bóle głowy, bóle brzucha, wypryski na twarzy itp
Z racji tego ze to twój pierwszy cykl miesiączkowy nikt nie jest w stanie przewidzieć kiedy dostaniesz misiaczki. 
Co więcej, przez jakiś czas dalej możesz mieć nie regularne cykle, wiec zawsze bądź przygotowana i obserwuj swoje ciało. 

A jak Pani myśli kiedy mogę dostać ten okres bo te rozowe kropeczki mam od miesiąca także kiedy bede mogła mieć jak Pani myśli? 

Odnośnie objawów mam pryszcze od niedawna. Zazwyczaj mało a teraz mam więcej niż zwykle. Wachania nastroju to też czasem mam. Na przykład wczoraj byłam bardzo wściekła po grze a po chwili zDowolona. Bol glowy mam czasem ale to przez minute i przechodzi. Bol brzucha czasem mam. Ochota na jedzenie. Jem więcej niż zwykle ale od niedawna trochę mniej.

Po tych objawach kiedy bym mogła według Pani dostać? Za tydzień kilka dni, miesiąc, za 2 lata?

Z góry dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Iphoniara napisał:

A jak reszta myśli to przed okresem? I blisko czy raczej daleko do niego 

Co reszta o tym myśli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Iphoniara napisał:

A jak reszta myśli to przed okresem? I blisko czy raczej daleko do niego 

Odpowie ktoś na te pytania. Xzy blisko i czy to przed 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Iphoniara napisał:

A jak reszta myśli to przed okresem? I blisko czy raczej daleko do niego 

Ktoś odpowie na te pytania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Iphoniara napisał:

A jak reszta myśli to przed okresem? I blisko czy raczej daleko do niego 

Proszę odpowiedź ktoś błagam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Iphoniara napisał:

A jak Pani myśli kiedy mogę dostać ten okres bo te rozowe kropeczki mam od miesiąca także kiedy bede mogła mieć jak Pani myśli? 

Odnośnie objawów mam pryszcze od niedawna. Zazwyczaj mało a teraz mam więcej niż zwykle. Wachania nastroju to też czasem mam. Na przykład wczoraj byłam bardzo wściekła po grze a po chwili zDowolona. Bol glowy mam czasem ale to przez minute i przechodzi. Bol brzucha czasem mam. Ochota na jedzenie. Jem więcej niż zwykle ale od niedawna trochę mniej.

Po tych objawach kiedy bym mogła według Pani dostać? Za tydzień kilka dni, miesiąc, za 2 lata?

Z góry dziękuję 

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. U mnie to ból brzucha, podobny jak przy zatruciu pokarmowym zwiastuje przyjście okresu w niedługim czasie. Ale każdy jest inny. Dlaczego tak się tym stresujesz? 
Stres opoznia przyjście miesiączki. 

Edytowano przez Kotkaa
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kotkaa napisał:

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. U mnie to ból brzucha, podobny jak przy zatruciu pokarmowym zwiastuje przyjście okresu w niedługim czasie. Ale każdy jest inny. Dlaczego tak się tym stresujesz? 
Stres opoznia przyjście miesiączki. 

Nie stresuje. Poprostu chce ją już mieć bo boję się że jej nie dostanę. Może przestanę się stresować. A mam jeszcze jedno pytanie cxy przed pierwszym okresem jest mniej czy więcej sluzu? Bo dziś miałam mniej niż zwykle. Dziękuję Pani za odpowiedź bo tylko Pani mi pomogła 🙂 A te rozowe obok sluzu to zbliżający okres? Bo odnośnie tego chyba Pani mi nie napisała. Jeśli już Pani napisała czy to przed pierwszym okresem to przepraszam że jeszcze raz zapytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Iphoniara napisał:

Nie stresuje. Poprostu chce ją już mieć bo boję się że jej nie dostanę. Może przestanę się stresować. A mam jeszcze jedno pytanie cxy przed pierwszym okresem jest mniej czy więcej sluzu? Bo dziś miałam mniej niż zwykle. Dziękuję Pani za odpowiedź bo tylko Pani mi pomogła 🙂 A te rozowe obok sluzu to zbliżający okres? Bo odnośnie tego chyba Pani mi nie napisała. Jeśli już Pani napisała czy to przed pierwszym okresem to przepraszam że jeszcze raz zapytałam.

Mniej śluzu może być indykatorem zbliżającej się miesiączki ale nie musi! 
Dostaniesz napewno, skoro pojawił się u ciebie śluz to znaczy ze organizm zaczyna dojrzewać, to tylko kwestia czasu. 
Rozowe plamienie zwiastuje okres, ale znowu nie wiadomo kiedy się on pojawi. 
Serio, nie stresuj się bo to tylko opóźnia miesiączkę. 
Jesli nie dostalabys w wieku 15-16 lat to faktycznie mogłabyś pójść do lekarza. Średnia wieku kiedy dziewczynki dostają pierwszej miesiączki to 12 lat. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kotkaa napisał:

Mniej śluzu może być indykatorem zbliżającej się miesiączki ale nie musi! 
Dostaniesz napewno, skoro pojawił się u ciebie śluz to znaczy ze organizm zaczyna dojrzewać, to tylko kwestia czasu. 
Rozowe plamienie zwiastuje okres, ale znowu nie wiadomo kiedy się on pojawi. 
Serio, nie stresuj się bo to tylko opóźnia miesiączkę. 
Jesli nie dostalabys w wieku 15-16 lat to faktycznie mogłabyś pójść do lekarza. Średnia wieku kiedy dziewczynki dostają pierwszej miesiączki to 12 lat. 

Dziękuję, juz wszystko wiem. Już nie będę sie nakręcać ani stresować. Znajdę jakieś zajęcia i będę sie mniej stresować. Jak nie dostanę do 16-stki to pójdę do lekarza ale teraz nie będę już się stresować. 

Dziękuję za pomocną odpowiedź   🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×