Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Eva

Ojciec psychol

Polecane posty

Odchodzę od psychola po wielu latach poniewierania mnie. Po latach słuchania wyzwisk. Znoszenia jego kawalerskiego trybu życia. Znoszenia poniżania mnie, traktowania jak sz.aty. Już wszystko było uzgodnione, dogadane. Miałam nadzieję, że wyprowadzka będzie spokojna. Już umówiłam firmę przeprowadzkowa. Już się prawie spakowałam. A ten nagle ogłasza, że w momencie wyprowadzki zrobi awanturę. Że nie pozwoli zabrać dzieci. Ze starsze dziecko zostaje z nim. Oczywiście, że tylko starsze, bo pacan nie poczuwał się do dania młodszemu butelki, przez 9 miesięcy życia dziecka nie był z nim ani razu na spacerze, ani razu nie położył spać, nie wykąpał. Ledwo umie pieluchę zmienic. Starsze już odchowalam, więc on idąc na łatwiznę postanowił sobie, że odbierze tylko je. Ciekawe, gdzie by się podziali, bo tylko połowę czynszu opłacił (wcześniej albo ja płaciłam czynsz w całości, albo w połowie, nigdy sam całego czynszu nie zapłacil) i została zerwana umowa najmu przez właścicieli. ciekawe też, co zrobi z dzieckiem, kiedy wszystkie meble dziecięce, 3/4 zabawek i praktycznie każdy ciuch był kupiony przeze mnie, ewentualnie przez moich rodziców. Nagle się k..wa poczuwa do rodzicielstwa. Nagle chce być tatusiem. Mam nadzieję, że szybko mu się odwidzi, bo przypomni sobie, ile obowiązków jest związanych z wychowaniem dziecka. To nie tylko ładna fota na fejsa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem twój w... ale Co ty masz z nim do dogadania? Szkoda czasu i atłasu. Odstaw dzieci do rodziny, weź jakiegoś barczystego kuzyna i spakuj swoje rzeczy i sajonara.
skoro latami facet czy poniżał to po kiego czorta było pakować się w drugie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×