Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Muminek95

Dopuszczenie kota

Polecane posty

Czy można dopuścić rasowego kota trzy miesiące od porodu. Kotka miała w marcu młode, a w czerwcu została znów dopuszczona, na dniach urodziła kolejny miot. Czy takie szybkie dopuszczenie kotki do kolejnej ciąży jest dla niej bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Muminek95 napisał:

Czy można dopuścić rasowego kota trzy miesiące od porodu. Kotka miała w marcu młode, a w czerwcu została znów dopuszczona, na dniach urodziła kolejny miot. Czy takie szybkie dopuszczenie kotki do kolejnej ciąży jest dla niej bezpieczne?

Nie jest bezpieczne. Każda ciąża jest dla kkta niebezpieczna. Może dokształć się najpierw? Masz oficjalną hodowlę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Foko Loko napisał:

Nie jest bezpieczne. Każda ciąża jest dla kkta niebezpieczna. Może dokształć się najpierw? Masz oficjalną hodowlę?

Nie mam żadnej hodowli. Widziałam posty na Tik toku że babka pokryła kotkę w tak krótkim czasie i zastanawiam się czy to bezpieczne dla kota, bo niby jej hodowla jest legalna. Nawet ma swój kanał na tt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Muminek95 napisał:

Nie mam żadnej hodowli. Widziałam posty na Tik toku że babka pokryła kotkę w tak krótkim czasie i zastanawiam się czy to bezpieczne dla kota, bo niby jej hodowla jest legalna. Nawet ma swój kanał na tt

Nie jest bezpieczne. Kot powinien mieć przerwę. Jej hodowla może być legalna, ale nie jest etyczna. A to, że ma kanał na tiktoku to też nie świadczy o wiedzy albo inteligencji.

Mamy tyle bezdomnych kotów, że tak częsty rozród jest po prostu nieodpowiedzialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest bezpieczne.  Zadne kotki, ani psice nie powinny byc dopuszczane kilka razy w roku.  Z tego co kojarze to raz w roku to najczesciej jak mozna to robic jezeli nie chce sie zruinowac zdrowia zwierzaka.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×