Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anitka_21 :)

BYLY MAZ NIE CHCE ODDAC MI PIENIEDZY ZAINWESTOWANYCH W REMONT I MEBLE W JEGO MIESZKANIU JAKA JEST MOZLIWOSC ABY JE ODZYSKAC??? PROSZE O POMOC

Polecane posty

mieszkalismy z bylym mezem osc dlugo czasu razem jestesm uz po rozwodzie od kilku lata le mamy wspolnego syna ktrego razme wychowumemy , z midreszkaniu mieszka z nami rowniez moja matka ktora jest po kilku ciezkich chorobach ma problemyh z poruszaniem jest na rencie cale dnie spedza w kozku prawodpodobnie jest alkohliczka lecz niechce sie do trgo przyznac. przechociaz do sedna tej sytuacji. po tym jak dowiedzialam sie ze partner zdradza mnie po raz kolejnyh za moimi plecami zdecydxowalam o wyuprowadzaniu sie razem z synem. zamieszkalismh tymczasowo u mojego taty ktpry okazal dobre serce i nas przyjal pod swoj dach. niestety nie moge odzyskac duzje kwoty ktora wllzylam w ciagu sotatniego roku  w remont trgo mieszkania, cala nowa lazienka, nowe meble kuchenne i wiekszosc sprzetu agd plus pololzone plytki na balkonie i w przedopokoju. wlozylismy  w to kase po polowie z partnerem. teraz po rozstaniu chcialbym odsyskac te pineiadze ale on twierdzi ze nic mi sie nie nalrzy, wszzystkie fakturt sa na niego tym bardziej ze bral wszyskto na firme gfys prowadiz wlasna dzialanosc . prosze o jakies porady czy sa jakies szanse zeby odzyskac ta kase? chcialabym wynajc mieszkanie z synem ale nie stac mnie z jednej wyplaty na wynajem i oplaty to nie starczyloby mi juz na zycie... prosz eo pomoc co robic w tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z gory przwpraszam za wszystkie bledy ale pisze z komutera taty dawno nie uzywlama klwiatury kompouterowej i zawsze mialam problem z pisaniem na niej przepraszam jeszcze raz mam nadzieje ze wszyskto jest zrozumiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, anitka_21 🙂 napisał:

wlozylismy  w to kase po polowie z partnerem. teraz po rozstaniu chcialbym odsyskac te pineiadze ale on twierdzi ze nic mi sie nie nalrzy, wszzystkie fakturt sa na niego tym bardziej ze bral wszyskto na firme gfys prowadiz wlasna dzialanosc . prosze o jakies porady czy sa jakies szanse zeby odzyskac ta kase?

Niestety moja droga.

Nie ma najmniejszej szansy na odzyskanie jakichkolwiek pieniędzy.

Nigdy nie wkłada  się pieniędzy w cudzą nieruchomość,  a tym bardziej nie wpisuje się na fakturę cudzego nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Bimba napisał:

Niestety moja droga.

Nie ma najmniejszej szansy na odzyskanie jakichkolwiek pieniędzy.

Nigdy nie wkłada  się pieniędzy w cudzą nieruchomość,  a tym bardziej nie wpisuje się na fakturę cudzego nazwiska.

jestem zalamana po prostu zstawsul mnie na ldozie i teraz smiejac mik sie w twarz mowi ze nic mik sie nie nalezy mimo ze wie jaka mam ciezka sytuacje i ze kokosow nie zarabniam a na ten remont wydalam wszydtkie oszczednosci nie wiem co amm teraz zrobix...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto tu zartuje?

Tylko tyle możesz zrobić, nic więcej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, anitka_21 🙂 napisał:

jestem zalamana po prostu zstawsul mnie na ldozie i teraz smiejac mik sie w twarz mowi ze nic mik sie nie nalezy mimo ze wie jaka mam ciezka sytuacje i ze kokosow nie zarabniam a na ten remont wydalam wszydtkie oszczednosci nie wiem co amm teraz zrobix...

Ale to był Twój MĄŻ? Taki wiesz, ze wspólnotą majątkową? To podzieliliście majątek przy rozwodzie? Jeżeli oszczędnosci nabyłaś w trakcie trwania małżeństwa to były one dobrem wspólnym. Te meble kupione też były dobrem wspólnym. W podziale majątku powinnaś coś dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Foko Loko napisał:

Te meble kupione też były dobrem wspólnym. W podziale majątku powinnaś coś dostać.

Te meble i materiały budowlane były kupowane na jego firmę i byly jej kosztem.

Nie możesz przy rozwodzie dzielić majątku firmowego.

3 godziny temu, anitka_21 🙂 napisał:

bral wszyskto na firme gfys prowadiz wlasna dzialanosc

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bimba napisał:

Te meble i materiały budowlane były kupowane na jego firmę i byly jej kosztem.

Nie możesz przy rozwodzie dzielić majątku firmowego.

 

Napisałabym, że sama sobie winna, ale znowu będzie najazd, że obwiniam kobiety, a nie mężow 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Foko Loko napisał:

Ale to był Twój MĄŻ? Taki wiesz, ze wspólnotą majątkową? To podzieliliście majątek przy rozwodzie? Jeżeli oszczędnosci nabyłaś w trakcie trwania małżeństwa to były one dobrem wspólnym. Te meble kupione też były dobrem wspólnym. W podziale majątku powinnaś coś dostać.

to byl mon maz ale rozwieldismy sie juz kilka lar temu, ta kase to zarobilam juz po rozwoedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bimba napisał:

Te meble i materiały budowlane były kupowane na jego firmę i byly jej kosztem.

Nie możesz przy rozwodzie dzielić majątku firmowego.

 

no tak tylko ze to bylo juz kupwane pko rzwodzie tak jak pisalam rozwiedlismy sie kilka lat remu a ten remont byl niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, za głupotę i miękkie srrduszko trzeba dużo zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, anitka_21 🙂 napisał:

to byl mon maz ale rozwieldismy sie juz kilka lar temu, ta kase to zarobilam juz po rozwoedzie

Czyli czekaj, zrobiłaś niedawno remont za własne oszczędności u gościa, który jest Twoim byłym mężem, w mieszkaniu, które jest tylko jego i na dodatek fakturując to na firmę?

 

A masz Ty mózg? Po co robiłaś remont swojemu ex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Foko Loko napisał:
8 minut temu, anitka_21 🙂 napisał:

to byl mon maz ale rozwieldismy sie juz kilka lar temu, ta kase to zarobilam juz po rozwoedzie

Czyli czekaj, zrobiłaś niedawno remont za własne oszczędności u gościa, który jest Twoim byłym mężem, w mieszkaniu, które jest tylko jego i na dodatek fakturując to na firmę?

 

A masz Ty mózg? Po co robiłaś remont swojemu ex?

Dokładnie, lepiej było te pieniądze wyrzucić przez balkon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bimba napisał:

Niestety, za głupotę i miękkie srrduszko trzeba dużo zapłacić.

widocznie masz racje moze to bedzie dla mnie nacuzka na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Foko Loko napisał:

Czyli czekaj, zrobiłaś niedawno remont za własne oszczędności u gościa, który jest Twoim byłym mężem, w mieszkaniu, które jest tylko jego i na dodatek fakturując to na firmę?

 

A masz Ty mózg? Po co robiłaś remont swojemu ex?

no wiesz gdybym wiedziala z e to sie tak zakonczy to bym twefo nie robila. w zyciu sie nie spodziewalam ze zostane tak potraktowana.wiele razy mi obiecywal ze sie zmienil ze mam sie czuc w tmy mieszkaniu jak u iebie ze juz mnie wiecej z neigo nie wyrzyci tmy bardzije biorac pod uwage ze mieszkal z nami nasz syn... juz nie wspominjajac o tym ze mieszkanie wczesniej nalezalo do mojej matki a ona juz wiele lat tmeu je na niego przepisala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bimba napisał:

Dokładnie, lepiej było te pieniądze wyrzucić przez balkon

gdydbym wiedziala ze to sier tak zakonczy to bym nie wywaalala tylu tysiecy na taki rmeont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, anitka_21 🙂 napisał:

gdydbym wiedziala ze to sier tak zakonczy to bym nie wywaalala tylu tysiecy na taki rmeont

A czego się spodziewałaś?

Że po remoncie on się znowu zakocha?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, anitka_21 🙂 napisał:

no tak tylko ze to bylo juz kupwane pko rzwodzie tak jak pisalam rozwiedlismy sie kilka lat remu a ten remont byl niedawno

Czyli bez zadnego potwierdzenia przelalas bylemu kase po rozwodzie, a teraz chcesz ja odzyskac? 😂

Jesli przelewalas ja ze swojego konta z dopiskiem „na remont”, masz szanse, w innym wypadku nie. Bo nic nie udowodnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, anitka_21 🙂 napisał:

no wiesz gdybym wiedziala z e to sie tak zakonczy to bym twefo nie robila. w zyciu sie nie spodziewalam ze zostane tak potraktowana.wiele razy mi obiecywal ze sie zmienil ze mam sie czuc w tmy mieszkaniu jak u iebie ze juz mnie wiecej z neigo nie wyrzyci tmy bardzije biorac pod uwage ze mieszkal z nami nasz syn... juz nie wspominjajac o tym ze mieszkanie wczesniej nalezalo do mojej matki a ona juz wiele lat tmeu je na niego przepisala 

 Twoja matka przepisala swoje mieszkanie na Twojego meza, z ktorym sie rozwiodlas, a on Cie z niego wyrzucil?

No ciekawe macie stosunki w tej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Foko Loko napisał:

Czyli czekaj, zrobiłaś niedawno remont za własne oszczędności u gościa, który jest Twoim byłym mężem, w mieszkaniu, które jest tylko jego i na dodatek fakturując to na firmę?

 

A masz Ty mózg? Po co robiłaś remont swojemu ex?

Anitka nie ma mozgu i nigdy nie miala...poczytaj jej stare tematy, chociaz szkoda, ze nie ma wszystkich.. jedna WIELKA PATOLOGIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bimba napisał:

A czego się spodziewałaś?

Że po remoncie on się znowu zakocha?

 

on caly czas mowil ze mnie kocha no mozna pwoeidziec ze wrocilismy do siebie z jednej strony ze wzgledu na syna z drugiej ze wzgledu na moja matka ktra tez wymaga duzej opieki a on duzo prau=cuje i po prpstu tak vlyo nam dobrze od dluzszego czasu sie dorze miedyz nami ukladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, W҉і҉d҉m҉o҉ napisał:

Czyli bez zadnego potwierdzenia przelalas bylemu kase po rozwodzie, a teraz chcesz ja odzyskac? 😂

Jesli przelewalas ja ze swojego konta z dopiskiem „na remont”, masz szanse, w innym wypadku nie. Bo nic nie udowodnisz.

nie roblam przelewow tlyko dala,m mu kase w gotowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że rózne sie rzeczy dzieją na tym swiecie, ale czegoś tu nie rozumiem. Mieszkanie twojej matki przepisane na niego. Wy po rozwodzie. Ty się wyprowadzasz, bo cię zdradził? Czy cię wyrzucił? Poza tym jak cię z dzieckiem wyrzucił? Gdzie alimenty? Po co się wyprowadzałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, W҉і҉d҉m҉o҉ napisał:

 Twoja matka przepisala swoje mieszkanie na Twojego meza, z ktorym sie rozwiodlas, a on Cie z niego wyrzucil?

No ciekawe macie stosunki w tej rodzinie.

Ano przepisala, bo facet bzykal tez i mamuske...jestem w szoku, ze Anitka jeszcze wogole zyje. W tamtym domu to sie dzialo, oj, dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, W҉і҉d҉m҉o҉ napisał:

 Twoja matka przepisala swoje mieszkanie na Twojego meza, z ktorym sie rozwiodlas, a on Cie z niego wyrzucil?

No ciekawe macie stosunki w tej rodzinie.

matka przrepisala to mieszkanie na jiego dawno temu jedszcze zanim w ogole bylismy malzenstwem kiedy blyismy w zwiazku. zawsze brala jego strone od wielu latjuz jest taka sytuacja i takie strosunki. ja sie dla niej licze tlyko wtedy kiedy jestem do czegos potrzebna np sprzatanie gotowanie zakupy czy opieka nad nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, anitka_21 🙂 napisał:

nie roblam przelewow tlyko dala,m mu kase w gotowce

W takim razie nigdy, przenigdy jej nie odzyskasz. Koncertowo zrobil Cie w jajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×