Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mill27

Nowa bluzka zafarbowała się w praniu

Polecane posty

Hej, proszę was o poradę czym można skutecznie odplamić bluzkę. Mój chłopak kupił sobie t-shirt z ralpha laurena, niestety podczas pierwszego  prania (tylko w 40 stopniach, na programie dla delikatnych tkanin) zafarbował nadruk i teraz w paru miejscach ma odbite takie granatowe paski. Jestem w szoku, bo nigdy coś takiego mi się nie stało w tanich ubraniach, a tutaj nadruk najwidoczniej puścił farbę na białe fragmenty koszulki. Próbowałam odplamiać vanishem w żelu i dr beckmannem do rdzy i dezodorantu (tylko te dwa miałam w domu), ale nie puściło. Do wybielacza ze względu na nadruk i czarny kołnierzyk nie mogę jej włożyć. Czy jest jakiś skuteczny środek, który poradzi sobie z tymi plamami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mill27 napisał:

Hej, proszę was o poradę czym można skutecznie odplamić bluzkę. Mój chłopak kupił sobie t-shirt z ralpha laurena, niestety podczas pierwszego  prania (tylko w 40 stopniach, na programie dla delikatnych tkanin) zafarbował nadruk i teraz w paru miejscach ma odbite takie granatowe paski. Jestem w szoku, bo nigdy coś takiego mi się nie stało w tanich ubraniach, a tutaj nadruk najwidoczniej puścił farbę na białe fragmenty koszulki. Próbowałam odplamiać vanishem w żelu i dr beckmannem do rdzy i dezodorantu (tylko te dwa miałam w domu), ale nie puściło. Do wybielacza ze względu na nadruk i czarny kołnierzyk nie mogę jej włożyć. Czy jest jakiś skuteczny środek, który poradzi sobie z tymi plamami?

zwrócić podróbę do sklepu, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% nie jest to podróbka, kupiona w tk maxxie, obok metki jest kod QR potwierdzający oryginalność produktu 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię_żelki

Mi niestety też się wydaje, że to jest podrobka. Jednak podobną sytuację miałam z bluzką dziecięca i tam też się tak stało (mimo, że używamy chusteczek przeciw farbowaniu się ubrań). Bluzka była kupiona na hali w markecie, a jedną firmowa z pumy dostaliśmy z jakiegoś bazarku w usa (od rodziny która tam mieszka) i również pofarbila, więc nie była chyba oryginalna 🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×