Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ptr0

Covid 2022

Polecane posty

Kto teraz jak ja choruje na covid? Chyba teraz jest lepiej niz choćby rok temu, nie ma kwarantanny i dozoru policyjnego jak jakiś przestępca. Po otrzymaniu wyniku jechałam normalnie taksówką w masce z mocno otwartym oknem. Objawy też inne. Nie ma już temperatury czy takiego osłabienia jak niektórzy pisali że dojście do kuchni to jak wyprawa jak Mount Everest. Normalnie funkcjonuje robie obiady, myje się wieczorem itd. W dodatku jako jedyna w domu mam katar jak przy przeziębieniu. Staram sie leżeć jak najwięcej. Kaszel owszem ale też brzmi inaczej niż ten z filmików sprzed 2 lat. Nie jest aż tak męczący. Nie wiem czy to kwestia szczepionek czy wcześniejszych przechorowań- rok temu i 2 lata temu miałam objawy jak na covid a wyszły testy negatywne. Pytanie brzmi czy tak już będzie? I covid to teraz nowe przeziębienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałam cięższy przebieg COVID ostatnio, chociaż nie do końca byłam w stanie się odnaleźć w tych podobieństwach do przeziębienia to spisałam sobie wszystkie objawy w aplikacji mojezdrowie24 i tam też poszłam do lekarza i on na tej podstawie był w stanie łatwiej dobrać mi sposób leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×