Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sylwuszek

W stanie ketozy po 3 dniach diety - czy to możliwe??

Polecane posty

Witajcie, 

piszę ponieważ, to moje trzecie podejście do keto. Za pierwszy razem udane, ale w końcu wybiłam się z ketozy na długi okres czasu. Tydzień temu próbowałam znowu, ale niespodziewanie zostałam zaproszona na wesele... wiadomo jak się to skończyło 🙂  Wesele było w zeszły czwartek, piątek odchorowałam praktycznie na głodówce, w sobotę nażarłam nie węglowodanów jak nienormalna a od niedzieli wróciłam już jak człowiek ponownie do diety. 

Podsumowując, jestem na dobrej diecie keto od 3 dni a paski ketonowe wskazały wysoką zawartość ketonów w moczu. Czy to w ogóle możliwe, żebym po tak krótki czasie osiągnęła ketozę? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Sylwuszek napisał:

Witajcie, 

piszę ponieważ, to moje trzecie podejście do keto. Za pierwszy razem udane, ale w końcu wybiłam się z ketozy na długi okres czasu. Tydzień temu próbowałam znowu, ale niespodziewanie zostałam zaproszona na wesele... wiadomo jak się to skończyło 🙂  Wesele było w zeszły czwartek, piątek odchorowałam praktycznie na głodówce, w sobotę nażarłam nie węglowodanów jak nienormalna a od niedzieli wróciłam już jak człowiek ponownie do diety. 

Podsumowując, jestem na dobrej diecie keto od 3 dni a paski ketonowe wskazały wysoką zawartość ketonów w moczu. Czy to w ogóle możliwe, żebym po tak krótki czasie osiągnęła ketozę? O.o

A nie lepiej tak racjonalnie bez ketozy i bsz głodówek? Wtedy wesele nie wybija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.09.2022 o 06:56, Foko Loko napisał:

A nie lepiej tak racjonalnie bez ketozy i bsz głodówek? Wtedy wesele nie wybija.

Nie, nie lepiej, pałko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Nobleza napisał:

Nie, nie lepiej, pałko.

Tyś najmądrzejsza. Nic tylko sobie zdrowie rozpierdzielić na keto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię_żelki

Bardzo niebezpieczna, niezdrowa dieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×