Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Eralda

Były zhakowal mi telefon

Polecane posty

Wczoraj znalazłam się w sytuacji, która nie miała praktycznie prawa się wydarzyć. Jak ochłonęłam to wpadłam na to, że musiałam mieć zhakowany telefon, inaczej nie wiedziałby, że tam będę. Zbyt mała szansa, żeby był to zbieg okoliczności. Ogólnie to czuję się obdarta ze wszelkiej prywatności i obawiam się, co mógł widzieć, słyszeć. Żadnego kreta wokół siebie nie mam, bo znajomych nie mam żadnych (ach dziękuję paroletniej relacji z narcyzem za moją samotność) i nikt o niczym nie wiedział oprócz siostry (jej nie podejrzewam, bo nie trawiła mojego męża od początku). Jedyne informacje o nadchodzącym wydarzeniu były na moim mailu i w wiadomości do siostry. Miałyście zhakowany sprzęt? Włamał się wam ktoś do poczty? Zmieniłam adres email na nowy, wszędzie hasła już pozmieniałam i przywróciłam ustawienia fabryczne w telefonie. To wystarczy? Mogę się jakoś ochronić przed kolejnym atakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie miałaś przez przypadek włączonej lokalizacji? Zhakowanie telefonu nie jest łatwą sprawą, za do udostępnienia twojej lokalizacji wystarczy chwila i dostęp do twojego telefonu. A co ważniejsze to jest niewidoczne na pierwszy rzut oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×