Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej. Dziewczyny mam pytanie. Czy mój wynik prolaktyny jest dobry przy staraniu się o dziecko. Przy przyjmowaniu pół tabletki dostinexu raz na tydzień mam już wynik 5.16 a norma jest od 5.18 do 26. 

Mój gin powiedział że mam dalej przyjmować lek ale boje się że zaraz spadnie jeszcze nizej... I nie uda się zajść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kici11 napisał:

Hej. Dziewczyny mam pytanie. Czy mój wynik prolaktyny jest dobry przy staraniu się o dziecko. Przy przyjmowaniu pół tabletki dostinexu raz na tydzień mam już wynik 5.16 a norma jest od 5.18 do 26. 

Mój gin powiedział że mam dalej przyjmować lek ale boje się że zaraz spadnie jeszcze nizej... I nie uda się zajść 

Jak nie ufasz lekarzowi to go zmień na takiego, któremu będziesz ufać.

Prolaktyna jest wydzielana skokowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kici11 napisał:

Hej. Dziewczyny mam pytanie. Czy mój wynik prolaktyny jest dobry przy staraniu się o dziecko. Przy przyjmowaniu pół tabletki dostinexu raz na tydzień mam już wynik 5.16 a norma jest od 5.18 do 26. 

Mój gin powiedział że mam dalej przyjmować lek ale boje się że zaraz spadnie jeszcze nizej... I nie uda się zajść 

Raczej tutaj nie znajdziesz nikogo madrzejzzego.niz lekarz ginekolog. Jego wiedza, zapewniam Cie, jest nieporownywalnie wieksza od naszej. Jak nie do konca jestes zadowolona z tego jak Cie prowadzi, to go zmien na innego lekarza. Profesjonaliste. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na odpowiedzi osobo które miały doczynienia z prolaktyna... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Kici11 napisał:

Zależy mi na odpowiedzi osobo które miały doczynienia z prolaktyna... 

Ja już Ci pisałam wielokrotnie.

Prolaktyna jest wydzielana skokowo. Jutro możesz mieć wyższy poziom niż dzisiaj. Ja skakałam z niedoborów w 3x przekroczoną nowmę w ciągu 2 dni. Potem przestałam badać. Brałam bromergon przez długi czas i dalej wyniki miałam bardzo zróżnicowane.

Zaszłam w dwie ciąże bez problemu, w 1 i w 2 cyklu starań. 

Twoje trudności mogą mieć niewiele wspólnego z prolaktyną. Jeżeli nie ufasz w tej kwestii swojemu lekarzowi, to najlepiej zrobisz idąc do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×