Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ARNOLD198

Co sądzicie o tej sytuacji?

Polecane posty

Gdy byłem w szkole podstawowej to na początku czerwca poszliśmy z klasą i nauczycielką plastyki do lasu. Było bardzo ciepło i słonecznie. Nauczycielka była ubrana w białą podkoszulkę, krótkie dżinsowe spodenki i pomarańczowe lub różowe trampki. Najpierw zrobiliśmy zadanie potem przyszedł czas na zabawę. Bawiliśmy się wspólnie dopóki kolega nie powiedział mi że nauczycielka nie ma założonych skarpetek tylko trampki na bosą stopę.  Ja mu powiedziałem żeby się tym nie przejmował i bawił się dalej. Kiedy usiedliśmy na ławkach żeby odpocząć, nauczycielka zdjęła swoje trampki i dotknęła ręką swojej spoconej stopy. Ja się bardzo zdziwiłem gdyż po raz pierwszy widziałem żeby ktoś miał założone trampki na bose stopy. Po tej dziwnej dla mnie sytuacji, wróciliśmy z nauczycielką do szkoły. 

A wy co sądzicie czy nauczycielka powinna mieć założone skarpetki do tych trampek czy jednak mieć te trampki założone na bose stopy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja żona też bardzo często chodzi nie tylko w trampkach na bosych stopach.Nawet teraz jesienią gdy zakłada botki takie nad kostkę to na bose stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ARNOLD198 jeśli zadałeś pytanie i ktoś ci odpowiada to czemu potem obrażasz. Jak ktoś dba o stopy, używa odpowiednich kosmetyków do stóp , wkładek i nosi buty dobrej jakości to stopy mu się nie pocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×