Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Xao123

Konto Pomocy

Polecane posty

Witajcie moi drodzy mam pewien problem (a pro po chyba spodobało mi się umieszczanie tutaj postów 😅zawsze otrzymam jakąś pomoc ,dzięki 😅😉👍)więc tak dostałam w prezencie laptopa i mam problem bo ja tak po swojemu tam ustawiałam wszystko i teraz ten laptop ja z niego nie korzystam a jest profil mój i pisze zaloguj się aby synchronizować ale jak kliknę to nie trzeba nic naciskać to już jest zalogowane a ktoś inny korzysta z mojego laptopa który już nim nie jest 😞🤦😅🫣🙄a ja boję  się trochę o swoje dane itd nie zrozumcie tego źle, ujmę to tak nie chce żeby to tam było jest i moje zdj na tym profilu i może mi ktoś za was powiedzieć co to jest Microsoft Edge? I czym to się różni od konta Google czy to jest to samo w sensie tylko inne nazwa przepraszam A swoją wiedzę na temat tej technologi was moi drodzy młoda jestem ale trochę głupia dalej nie ogarniam pewnych spraw ale na szczęście nie jestem aż tak do końca zacofana z tą technologią jak umiem tutaj post wstawić 😂😂😂😂😂😆😆😆

I znowu przepraszam ale ja krócej nie potrafię pisać 🤦😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym dodać co mam zrobić żeby pozbyć się tego profilu z laptopa który jest w przeglądarce internetowej 🫣😞czy da się to konto usunąć całkiem na zawsze żeby go nie było i jeśli go usunę to np takie konto które mam w telefonie Google to to konto też się nie usunie ? Przepraszam was za swoją wiedzę naprawdę taki baran ze mnie 🐑

Proszę was o szybką odpowiedź pomoc w tym momencie to dla mnie ważne 🙏😞🫣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Xao123 napisał:

Witajcie moi drodzy mam pewien problem (a pro po chyba spodobało mi się umieszczanie tutaj postów 😅zawsze otrzymam jakąś pomoc ,dzięki 😅😉👍)więc tak dostałam w prezencie laptopa i mam problem bo ja tak po swojemu tam ustawiałam wszystko i teraz ten laptop ja z niego nie korzystam a jest profil mój i pisze zaloguj się aby synchronizować ale jak kliknę to nie trzeba nic naciskać to już jest zalogowane a ktoś inny korzysta z mojego laptopa który już nim nie jest 😞🤦😅🫣🙄a ja boję  się trochę o swoje dane itd nie zrozumcie tego źle, ujmę to tak nie chce żeby to tam było jest i moje zdj na tym profilu i może mi ktoś za was powiedzieć co to jest Microsoft Edge? I czym to się różni od konta Google czy to jest to samo w sensie tylko inne nazwa przepraszam A swoją wiedzę na temat tej technologi was moi drodzy młoda jestem ale trochę głupia dalej nie ogarniam pewnych spraw ale na szczęście nie jestem aż tak do końca zacofana z tą technologią jak umiem tutaj post wstawić 😂😂😂😂😂😆😆😆

I znowu przepraszam ale ja krócej nie potrafię pisać 🤦😑

A możesz to napisać tak, żeby dało się zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sensie oddałaś/sprzedałaś komuś laptopa, na którym jesteś zalogowana na swoje konta i teraz ktoś inny z tego korzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×