Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kornalia

Nie potrafię zdecydowac

Polecane posty

Witam,

Od 7 miesięcy mieszkam z chlopakiem w jego domu w małej miejscowości .Mieszkamy sami. Ja pochodzę z większego miasta i zawsze miałam pracę ,ogólnie to chyba jestem pracoholiczką i lubię być niezależna.Od tych 7 miesięcy nie potrafię znaleźć pracy w tym małym mieście. Z nikąd nie oddzwaniają , albo nie biorą mnie pod uwagę chociaż mam naprawdę dobre CV . Tu ludzie mają pracę po znajomości albo jedną jedyną od początku jej znalezienia . Nie wiem co robić . Podejrzewam ,że chłopak chce mi się oświadczyć niedługo ale wtedy to bym musiała tu zostać i szukać gdziekolwiek . Wysłałam CV w moich okolicach i mam 2 super propozycje które będą mnie rozwijać zawodowo. Ale jesli którąś z nich wezmę to będę musiała wrócić w rodzinne strony i nasz związek pewnie nie przetrwa .Boje się że jak zostanę z chłopakiem i nadal nie będę mieć pracy to będę mieć doła a później depresję . Chłopak jak narazie mnie utrzymuje i mówi że mu to pasuje bo ja gotuję obiady i ogarniam w domu. Nie chce jeszcze dzieci, chcialab.cos osiągnąc . Ale jego też kocham i mam dylemat. Pomóżcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kornalia napisał:

Witam,

Od 7 miesięcy mieszkam z chlopakiem w jego domu w małej miejscowości .Mieszkamy sami. Ja pochodzę z większego miasta i zawsze miałam pracę ,ogólnie to chyba jestem pracoholiczką i lubię być niezależna.Od tych 7 miesięcy nie potrafię znaleźć pracy w tym małym mieście. Z nikąd nie oddzwaniają , albo nie biorą mnie pod uwagę chociaż mam naprawdę dobre CV . Tu ludzie mają pracę po znajomości albo jedną jedyną od początku jej znalezienia . Nie wiem co robić . Podejrzewam ,że chłopak chce mi się oświadczyć niedługo ale wtedy to bym musiała tu zostać i szukać gdziekolwiek . Wysłałam CV w moich okolicach i mam 2 super propozycje które będą mnie rozwijać zawodowo. Ale jesli którąś z nich wezmę to będę musiała wrócić w rodzinne strony i nasz związek pewnie nie przetrwa .Boje się że jak zostanę z chłopakiem i nadal nie będę mieć pracy to będę mieć doła a później depresję . Chłopak jak narazie mnie utrzymuje i mówi że mu to pasuje bo ja gotuję obiady i ogarniam w domu. Nie chce jeszcze dzieci, chcialab.cos osiągnąc . Ale jego też kocham i mam dylemat. Pomóżcie 

Na spokojnie usiądź i rozważ wszystkie za i przeciw, oczywiście razem z partnerem, przynajmniej ja bym tak zrobiła będąc na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Partner chce żebym została,była cierpliwa i szukała jeszcze intensywniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kornalia napisał:

Partner chce żebym została,była cierpliwa i szukała jeszcze intensywniej. 

No to jego zdanie już znasz w tym temacie, teraz pozostaje kwestia Twojego podejścia do tematu i ostatecznej decyzji, ale dobrze się zastanów zanim na coś się zdecydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Kornalia napisał:

Partner chce żebym została,była cierpliwa i szukała jeszcze intensywniej. 

Ja bym szła za pracą bo na wsi i w małym mieście małe szanse że znajdziesz. No ale ja nie byłam w związku to nie wiem co dla Ciebie ważne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kornalia napisał:

Witam,

Od 7 miesięcy mieszkam z chlopakiem w jego domu w małej miejscowości .Mieszkamy sami. Ja pochodzę z większego miasta i zawsze miałam pracę ,ogólnie to chyba jestem pracoholiczką i lubię być niezależna.Od tych 7 miesięcy nie potrafię znaleźć pracy w tym małym mieście. Z nikąd nie oddzwaniają , albo nie biorą mnie pod uwagę chociaż mam naprawdę dobre CV . Tu ludzie mają pracę po znajomości albo jedną jedyną od początku jej znalezienia . Nie wiem co robić . Podejrzewam ,że chłopak chce mi się oświadczyć niedługo ale wtedy to bym musiała tu zostać i szukać gdziekolwiek . Wysłałam CV w moich okolicach i mam 2 super propozycje które będą mnie rozwijać zawodowo. Ale jesli którąś z nich wezmę to będę musiała wrócić w rodzinne strony i nasz związek pewnie nie przetrwa .Boje się że jak zostanę z chłopakiem i nadal nie będę mieć pracy to będę mieć doła a później depresję . Chłopak jak narazie mnie utrzymuje i mówi że mu to pasuje bo ja gotuję obiady i ogarniam w domu. Nie chce jeszcze dzieci, chcialab.cos osiągnąc . Ale jego też kocham i mam dylemat. Pomóżcie 

A ile masz do jakiegoś większego miasta z aktualnego miejsca zamieszkania ? Może mogłabyś dojeżdzać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zostaniesz i pojawi się pierwsza głupia niesnaska będziesz mu to wypominać. Myślę,  że staniesz się nieszczęśliwa i rozgoryczona- niespełniona. A on czemu siedzi na tej wsi? Nie może poszukać pracy w Twoich stronach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Zyrafa666 napisał:

Jak zostaniesz i pojawi się pierwsza głupia niesnaska będziesz mu to wypominać. Myślę,  że staniesz się nieszczęśliwa i rozgoryczona- niespełniona. A on czemu siedzi na tej wsi? Nie może poszukać pracy w Twoich stronach?

Pewnie chce siedzieć wiecznie w tej samej pracy, boi się że innej nie znajdzie, nie ma takiej samej w mieście albo jest rolnikiem, no albo jest mu dobrze tak jak jest bo pomagają rodzice. Ale to tylko moje obserwacje z mojej wsi z której chce się wyprowadzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.11.2022 o 23:55, Zyrafa666 napisał:

Jak zostaniesz i pojawi się pierwsza głupia niesnaska będziesz mu to wypominać. Myślę,  że staniesz się nieszczęśliwa i rozgoryczona- niespełniona. A on czemu siedzi na tej wsi? Nie może poszukać pracy w Twoich stronach?

On ma stałą i dobrze płatną prace. taką w której idzie sie po 25 latach na emeryture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×