Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cykl trwał 24 dni. Owulacja wystąpiła 12 DC , był monitoring cyklu. W 12 DC pęcherzyk miał 21mm w 14 DC miałam kolejny monitoring i już pęcherzyka nie było. W 12 DC wieczorem miała ból jajnika. A stosunek był w 6dc 8dc i 11dc. Myślicie że tym razem mogło się udac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cykl trwał 24 dni więc wystąpiło krwawienie tak? Jeżeli chodzi ogólnie o możliwość zajścia w ciążę pomijając inne aspekty mogło się udać ale jeżeli wystąpiła miesiączka to raczej już po zawodach. Chyba, że było to lekkie plamienie wtedy warto wykonać test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Agul napisał:

Cykl trwał 24 dni więc wystąpiło krwawienie tak? Jeżeli chodzi ogólnie o możliwość zajścia w ciążę pomijając inne aspekty mogło się udać ale jeżeli wystąpiła miesiączka to raczej już po zawodach. Chyba, że było to lekkie plamienie wtedy warto wykonać test.

No nie wystąpiło krwawienie skoro w tym tygodniu była owulacja. I nie ma tam o żadnym krwawieniu napisane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kici11 napisał:

No nie wystąpiło krwawienie skoro w tym tygodniu była owulacja. I nie ma tam o żadnym krwawieniu napisane 

To skąd wiesz że cykl trwał 24dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Annn2020 napisał:

To skąd wiesz że cykl trwał 24dni?

Skoro okres dostałam 22.10 to dzisiaj jest 17dzien cyklu. Według monitoringu owulacji owulację mogłam mieć 12 dnia cyklu. Ponieważ 14 DC już pęcherzyka nie było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Annn2020 napisał:

To skąd wiesz że cykl trwał 24dni?

A jeszcze poprzedni dostałam 1.10  czyli trwał 24 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Kici11 napisał:

Cykl trwał 24 dni. Owulacja wystąpiła 12 DC , był monitoring cyklu. W 12 DC pęcherzyk miał 21mm w 14 DC miałam kolejny monitoring i już pęcherzyka nie było. W 12 DC wieczorem miała ból jajnika. A stosunek był w 6dc 8dc i 11dc. Myślicie że tym razem mogło się udac 

Nie spinaj się tak, jak zajdziesz to zajdziesz, jak nie to będziecie się dalej starać.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym, czy się udało zadecyduje wynik badania usg najwcześniej 6-7 tygodni od wystąpienia ostatniego krwawienia miesiączkowego.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kici11 napisał:

Skoro okres dostałam 22.10 to dzisiaj jest 17dzien cyklu. Według monitoringu owulacji owulację mogłam mieć 12 dnia cyklu. Ponieważ 14 DC już pęcherzyka nie było. 

No właśnie dziś jest 17dzien cyklu a ile  będzie  trwać to jeszcze nie wiesz. A jak od 1 do 22 października zmieściłas aż 24 dni? Tak czy inaczej seks w czasie okoloowulacyjnym jak najbardziejoze skończyć się ciąża. Cierpliwości i powodzenia

Edytowano przez Annn2020
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.11.2022 o 14:33, Kici11 napisał:

Cykl trwał 24 dni. Owulacja wystąpiła 12 DC , był monitoring cyklu. W 12 DC pęcherzyk miał 21mm w 14 DC miałam kolejny monitoring i już pęcherzyka nie było. W 12 DC wieczorem miała ból jajnika. A stosunek był w 6dc 8dc i 11dc. Myślicie że tym razem mogło się udac 

Raczej nie. Liczac, ze pecherzyk pekl 13 dnia, to jedynie jakies male szanse sa ze stosunku z 11dc, ale to tez wczesnie. No chyba, ze jeszcze doszlo do stosunku po 11 dc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.11.2022 o 12:52, Annn2020 napisał:

No właśnie dziś jest 17dzien cyklu a ile  będzie  trwać to jeszcze nie wiesz. A jak od 1 do 22 października zmieściłas aż 24 dni? Tak czy inaczej seks w czasie okoloowulacyjnym jak najbardziejoze skończyć się ciąża. Cierpliwości i powodzenia

Sorry 28.09 okres dostałam. A nie 1.10 pomyłka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.11.2022 o 08:27, Kici11 napisał:

A jeszcze poprzedni dostałam 1.10  czyli trwał 24 dni

Ten nie będzie trwał 24 dni skoro owu mialaś 12 dnia, ale to bez znaczenia. W 26dc zrób betę, będzie wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.11.2022 o 17:21, Kici11 napisał:

Sorry 28.09 okres dostałam. A nie 1.10 pomyłka 

Odpowiesz na moje pytanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Korneliakafe napisał:
1 godzinę temu, Korneliakafe napisał:

Odpowiesz na moje pytanie 

Na jakie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.11.2022 o 14:33, Kici11 napisał:

Cykl trwał 24 dni. Owulacja wystąpiła 12 DC , był monitoring cyklu. W 12 DC pęcherzyk miał 21mm w 14 DC miałam kolejny monitoring i już pęcherzyka nie było. W 12 DC wieczorem miała ból jajnika. A stosunek był w 6dc 8dc i 11dc. Myślicie że tym razem mogło się udac 

I jak tam starania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×