Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
brunon

Okna PAVA Oknoplast opinie

Polecane posty

Witam,

Ja mam u siebie okna Pixel, ale moja siostra jest zainteresowana tymi oknami. To najnowszy model Oknoplast. Czy ktoś ma może jakieś informacje lub widział na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam w sprawie tego profilu okiennego do salonu partnera Aperto w Częstochowie, gdzie mieszka moja siostra, która buduje obecnie dom. Chciałyśmy zobaczyć ten profil na żywo. Ja mam u siebie okna winergetic premium i Patka wraz ze szwagrem mają je na oku, ale chcieli też zobaczyć te nowe Pava. Byłyśmy dzisiaj i powiem Ci, że profil prezentuje się bardzo ładnie. Smukłe ramy, więcej światła naturalnego wpada do wnętrza. No według mnie super. Sprzedawca opowiadał, że dzięki temu, że szyba jest wklejana na sucho okno jest bardziej sztywne i stabilne, a także nie wymagają tak częstej regulacji. Do tego na prawdę niski parametr Uw = 0,73. Ciekawa propozycja, ja jestem na tak 😉 Siostra się mocno nad nimi zastanawia i czeka obecnie na wycenę. Teraz akurat jeszcze się zaczęła promocja zimowa, więc idealnie może coś urwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy w ciemno zamówił i zadowolony jest 😉 Myślę, że jak każdy ciepły profil Oknoplast spełnia swoje funkcje. Ja mam z kolei winergetic standard. 

Edytowano przez Benk
bład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2022 o 10:22, malwinka88 napisał:

Sprzedawca opowiadał, że dzięki temu, że szyba jest wklejana na sucho okno jest bardziej sztywne i stabilne, a także nie wymagają tak częstej regulacji. Do tego na prawdę niski parametr Uw = 0,73. 

Promocja przegapiona niestety. Cenowo odpowiada jej więc myślę, że się skuszą i tak te aspekty techniczne na plus. 

 

Dnia 21.02.2023 o 18:19, Benk napisał:

Kolega z pracy w ciemno zamówił i zadowolony jest 😉 Myślę, że jak każdy ciepły profil Oknoplast spełnia swoje funkcje. Ja mam z kolei winergetic standard. 

W ciemno to kozak :) Przekazuje siostrze ten temat niech sobie zdecydują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam do Was. Okna Pava super, mega mi się podobają. Oni wybrali też super kolor taki jasny drewnopodobny sheffield oak. Super - duża powierzchnia przeszklenia, więcej światła naturalnego we wnętrzu. Jeśli chodzi o termikę to szczelne okna, ciepły profil zdecydowanie. Inwestorzy zadowoleni i ja również, że mogłem pomóc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×