Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Fantazja na temat

Kto w młodości widział czyjeś lanie na goła pupę innego dzieciaka

Polecane posty

Wszyscy w naszej kamienicy dostawali lanie, więc to że mama mojego kolegi zapowiedziała pupobicie jego starszej siostrze nie było dla mnie czymś nadzwyczajnym. Bawiliśmy się w trójkę, ale po tej zapowiedzi siostrze kolegi przestała się z nami bawić. Atmosfera zrobiła się nieprzyjemna. Powiedziałem, że idę do domu. Siostra kolegi, że nie muszę, bo ojciec wróci dopiero za dwie godziny. Ale miała pecha, był w domu już po dziesięciu minutach. W fabryce była jakaś awaria i wszystkich zwolniono do domu. Ojciec z pasem w ręku wszedł do pokoju, w którym się bawiliśmy. Kazał córce ściągać majtki i kłaść się na łóżku. Mój kolega wskoczył pod stół, a ja bałem się ruszyć. Dziewczyna była wyraźnie przestraszona. Zrobiła co jej ojciec kazał. Była dwa lata starsza ode mnie, a ja mogłem  zobaczyć wszystko, co można zobaczyć, gdy opuści się majtki do kolan. Trochę było mi żal siostry kolegi, bo jej ojciec bił pasem po pupie, tak żeby naprawdę mocno bolało. Ale przyglądanie się laniu, które dostała wywołało u mnie emocje dalekie od współczucia.

Czy ktoś z was był kiedyś świadkiem lania, które dostał inny dzieciak otrzymał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×