Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MłodaMama

Ciężko mi się dogadać z partnerem. Co robić?

Polecane posty

Dnia 28.11.2022 o 11:08, marine000 napisał:

Jesli kobieta robi nadmierne porzadki w domu to znak ze jest zestresowana na maksa.To forma uspokajania sie.:) ale gdy robi to nadmiernie to obciaza swoje otoczenie niepotrzebnymi obowiazkami i pracami  a wiec  stresuje rowniez otoczenie .jeszcze gorzej jesli zamienia to w terror.

Ja tu podzielam  w 100 % zdanie Sylwi aby nie robic z porzadkow w mieszkaniu " kaplicy "  jesli  mezowi zacznie przeszkadzac brudny dywan czy naczynia w zlewie to wezmie sie za to.Jesli autorka robi wszystko "pol kroku

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2022 o 11:08, marine000 napisał:

jesli  mezowi zacznie przeszkadzac brudny dywan czy naczynia w zlewie to wezmie sie za to.

wierz mi, nie koniecznie, może być tak że umyje 1 kubek i 1 talerzyk, który akurat potrzebuje, mimo że ubrudził wszystkie

Edytowano przez Robiejaklubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Skb napisał:

Wykonuję obowiązki zawodowe, a przed nimi lub po nich robię wszystkie prace domowe.... Tylko nie wiem co chcesz przez to powiedzieć.

Ja także bedac w pracy wykonuje obowiązki zawodowe. A o tym, co robię w czasie, kiedy nie jestem w pracy to nic nie pisałem i nic o tym nie wiesz, tylko zmyslasz. Właśnie to chce Ci powiedzieć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×