Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zuza Marek

Czy on jest niebezpieczny?

Polecane posty

Moj msz od pewnego czasu słyszy glody których np. Ja ani inni nie słyszą.. Gdy mówimy mu że ma przestać to wmawia że włożyliśmy mu sluchaeke (mikro lub niewidzialna z pyłu) do ucha żeby nu zrobić wodę z mózgu.. Niby smueszne ale gdy on zistaje sam na sam ze mną to już nie jest takie zabawne.. Czasem odczywam lęk przed nim. Jak myślicie czy on na piwaznie czy próbuje mnie tylko wystraszyć zebym się wyprowadziła i go zostawiła... Bo od lat się między nami nie układa..? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2022 o 00:55, Zuza Marek napisał:

Moj msz od pewnego czasu słyszy glody których np. Ja ani inni nie słyszą.. Gdy mówimy mu że ma przestać to wmawia że włożyliśmy mu sluchaeke (mikro lub niewidzialna z pyłu) do ucha żeby nu zrobić wodę z mózgu.. Niby smueszne ale gdy on zistaje sam na sam ze mną to już nie jest takie zabawne.. Czasem odczywam lęk przed nim. Jak myślicie czy on na piwaznie czy próbuje mnie tylko wystraszyć zebym się wyprowadziła i go zostawiła... Bo od lat się między nami nie układa..? 

łezka w oku.. .takie właśnie kiedyś były prowokacje z pomarańczki,a  teraz nam likwidują forumkę chyba 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×