Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Teo 1908

Co sądzicie o opiekach społecznych ?.

Polecane posty

6 godzin temu, Teo 1908 napisał:

Ludzie gadają że takie grosze dają w zapomodze że szok .

Bo dają takim nierobom którym w ogóle się nie należy. Kuźwa dają takim łajzą że głowa mała i to z naszych pieniędzy, a oni jeszcze ci się śmieją w twarz i mówią że im się należy bo ty masz a oni nie, a kto broni pasożytom iść do roboty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tajemniczy On napisał:

Bo dają takim nierobom którym w ogóle się nie należy. Kuźwa dają takim łajzą że głowa mała i to z naszych pieniędzy, a oni jeszcze ci się śmieją w twarz i mówią że im się należy bo ty masz a oni nie, a kto broni pasożytom iść do roboty? 

A co oni im takiego dają ?. Czego im zazdrościsz że dostaną miernotę  , opieka społeczna to podchodzi w ten że im cb jest szkoda ale tylko jako człowieka.  Dostają byle co  , tak samo działają  schroniska dla bezdomnych  , domy dziecko,  czerwone krzyże  , Caritas.  Coś z tymi ludźmi muszą zrobić i tyle .  Zazdrościć to ja sobie mogę bogatym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Teo 1908 napisał:

A co oni im takiego dają ?. Czego im zazdrościsz że dostaną miernotę  , opieka społeczna to podchodzi w ten że im cb jest szkoda ale tylko jako człowieka.  Dostają byle co  , tak samo działają  schroniska dla bezdomnych  , domy dziecko,  czerwone krzyże  , Caritas.  Coś z tymi ludźmi muszą zrobić i tyle .  Zazdrościć to ja sobie mogę bogatym .

A dlaczego zdrowy byk nie idzie do pracy tylko do opieki co? Niczego nie zazdroszczę bo nie ma co, ale za nasze pieniądze żerują, my musimy pracować na tych gnoi śmierdzących. Ale też żeby nie było że to tyczy się wszystkich, bo są przypadki którym naprawdę się należy, ale to już są wyjątki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tajemniczy On napisał:

A dlaczego zdrowy byk nie idzie do pracy tylko do opieki co? Niczego nie zazdroszczę bo nie ma co, ale za nasze pieniądze żerują, my musimy pracować na tych gnoi śmierdzących. Ale też żeby nie było że to tyczy się wszystkich, bo są przypadki którym naprawdę się należy, ale to już są wyjątki. 

Też masz rację,  ale naprawdę nie ma co zazdrościć,  bo naprawdę byle co dostają  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Teo 1908 napisał:

Też masz rację,  ale naprawdę nie ma co zazdrościć,  bo naprawdę byle co dostają  .

Ja nie zazdroszczę tylko nie mogę zrozumieć że inni muszą zapierdzielać żeby coś w życiu osiągnąć, a takie nieroby bo się pracować nie chce dostają za darmo i to nasze pieniądze, podatników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2022 o 10:30, Teo 1908 napisał:

Ludzie gadają że takie grosze dają w zapomodze że szok .

Ja uważam że pomagają tym co nie powinni. Na mojej wsi stoją po dary a potem narzekają, dają psu, kurom. 

Często nawet mają za co kupić, a gdzieś ktoś w świecie nie ma co jeść. 

Zamiast sobie posadzić w polu, a mogliby to chcą gotowe. 

Nie ma biednych rodzin w mojej okolicy. 

Zamiast dawać kasę powinni pomoc inaczej, sprawdzać jak dzieci się mają, a nie dadzą kasę i rodzice to przepiją.

Jest na wsi chora psychicznie kobieta to zamiast sprawdzić co u niej to się boją i pytają po sąsiadach. 

Nie chodzą sprawdzić co u starszych, samotnych osób się dzieje.

Za to do pijaka, który wyszedł z więzienia bo był za mandaty to od razu przyjechali. 

Nie pomogą samotnej matce, która pracuje, bo przekroczy parę złotych dochodu.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Bezrobotna napisał:

Ja uważam że pomagają tym co nie powinni. Na mojej wsi stoją po dary a potem narzekają, dają psu, kurom. 

Często nawet mają za co kupić, a gdzieś ktoś w świecie nie ma co jeść. 

Zamiast sobie posadzić w polu, a mogliby to chcą gotowe. 

Nie ma biednych rodzin w mojej okolicy. 

Zamiast dawać kasę powinni pomoc inaczej, sprawdzać jak dzieci się mają, a nie dadzą kasę i rodzice to przepiją.

Jest na wsi chora psychicznie kobieta to zamiast sprawdzić co u niej to się boją i pytają po sąsiadach. 

Nie chodzą sprawdzić co u starszych, samotnych osób się dzieje.

Za to do pijaka, który wyszedł z więzienia bo był za mandaty to od razu przyjechali. 

Nie pomogą samotnej matce, która pracuje, bo przekroczy parę złotych dochodu.

 

 

To jest tzw podejście opieki , bo coś muszą zrobić z tymi ludźmi  . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×