Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bellive

Czy jest możliwość ciąży?

Polecane posty

Hej, od paru dni nie dają mi spokoju pewne myśli odnośnie ciąży, czy jest ona w ogóle możliwa w moim przypadku?

otoz 4go odstawiłam tabletki anty które brałam dość długo, w połowie blistra. Dwa tygodnie później kochałam się z partnerem z gumką, jednak nie cały seks oraz nie skończył we mnie. Dodam ze byłam pod wpływem alkoholu jeśli to by miało większe znaczenie na rozpatrzenie tej sprawy oraz wydaje mi się ze mój parter nie ma zbyt dobrego nasienia patrząc na to ze pali i dość słabo się odżywia plus sam był lekko pijany i lekko chory. Zastanawiam się czy mogłam mieć wtedy owulacje już oraz czy zaciążenie jest w ogóle możliwe w takim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bellive napisał:

Hej, od paru dni nie dają mi spokoju pewne myśli odnośnie ciąży, czy jest ona w ogóle możliwa w moim przypadku?

otoz 4go odstawiłam tabletki anty które brałam dość długo, w połowie blistra. Dwa tygodnie później kochałam się z partnerem z gumką, jednak nie cały seks oraz nie skończył we mnie. Dodam ze byłam pod wpływem alkoholu jeśli to by miało większe znaczenie na rozpatrzenie tej sprawy oraz wydaje mi się ze mój parter nie ma zbyt dobrego nasienia patrząc na to ze pali i dość słabo się odżywia plus sam był lekko pijany i lekko chory. Zastanawiam się czy mogłam mieć wtedy owulacje już oraz czy zaciążenie jest w ogóle możliwe w takim przypadku?

Każdy seks bez gumki zwiększa prawdopodobieństwo ciąży, w ejakulacie też znajdują się plemniki. A po pijaku to jeszcze się facetowi wydaje ze ma kontrolę- a kontroli nie ma wcale. 

Szansa mała ale jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bellive napisał:

Hej, od paru dni nie dają mi spokoju pewne myśli odnośnie ciąży, czy jest ona w ogóle możliwa w moim przypadku?

otoz 4go odstawiłam tabletki anty które brałam dość długo, w połowie blistra. Dwa tygodnie później kochałam się z partnerem z gumką, jednak nie cały seks oraz nie skończył we mnie. Dodam ze byłam pod wpływem alkoholu jeśli to by miało większe znaczenie na rozpatrzenie tej sprawy oraz wydaje mi się ze mój parter nie ma zbyt dobrego nasienia patrząc na to ze pali i dość słabo się odżywia plus sam był lekko pijany i lekko chory. Zastanawiam się czy mogłam mieć wtedy owulacje już oraz czy zaciążenie jest w ogóle możliwe w takim przypadku?

Jak najbardziej jest tu ryzyko zajścia w ciążę. Odstawiłaś tabletki w trakcie cyklu, co zwiększa możliwość owulacji w dowolnym momencie. Uprawiałaś seks bez gumki, to zawsze jest ryzyko. A jak nasienia nie badaliście, to Twoje opinie o jego jakości nie mają żadnegk znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×