Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Przegrane_życie

Co robicie kiedy współpracownicy

Polecane posty

pytają was o rodzinę, rodzeństwo, partnerów, dzieci, poprzednie prace, miejsce zamieszkania, sposoby spędzania czasu wolnego itp. prywatne sprawy? Jak reagujecie i jak reagować się powinno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odpowiadam szczerze, nie mam problemu z odpowiadaniem na te pytania. Jeśli natomiast czujesz że to są za intymne pytania możesz odpowiedzieć że nie masz w zwyczaju opowiadać o swoich prywatnych sprawach w pracy i chcesz aby tak pozostało i nie chodzi tu o ukrywanie czegokolwiek lecz o twoją przestrzeń. Będziesz wdzięczna/-y jeśli pytający to uszanuje i nie weźmie do siebie tego że nie odpowiesz mu na pytania 

Możesz też podziękować za to pytanie, bo to może być komplement. Często osoby chcą kogoś bliżej poznać, gdy darzą kogoś sympatią i dlatego pytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie spouchwalać różni ludzie są,

Oddzielić praca dom, będzie obgadywanie wykorzystywanie informacji do swoich interesów.

Trzymać tego, można powiedzieć tylko osobie zaufanej, nie wszyscy zaufani w pracy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie czasem pytają w pracy o moje sprawy studenckie, to ja im zawsze chętnie o wszystkim opowiadam. A jak się powinno robić, to moim zdaniem zależy od sytuacji, kontekstu i charakteru zadawanych ci pytań, a te mogą być przecież bardzo różne. Mnie na przykład nigdy jeszcze nie pytali o żadne, że tak powiem, drażliwe tematy, tylko najczęściej o mój sposób godzenia studiów dziennych z pracą, więc ja im chętnie wszystko wyjaśniam :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×