Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Paoolinka1

Gruczoł bartholina

Polecane posty

Witam. Ostatnio mam nawracający problem z gruczołem bartholina. 15 grudnia byłam na sorze,bo torbiel tak się powiększył ,że nie mogłam funkcjonować . Lekarz ściągnął mi nadmiar tej ropy przez igłę i strzykawkę. Od tamtej pory mam obrzęk prawej wargi sromowej . Jest cała spuchnięta ,do tego w miejscu gdzie lekarz wbił igłę zrobiła się rana ,jakby ktoś mi dziurę wypalił czymś 😔. Byłam w poniedziałek i swojego lekarza ,po skierowanie do szpitala ,bo lekarz z sodu kazał się zgłosić ze skierowaniem na zabieg. Mój lekarz widząc to ,jak to wszystko wygląda ,nie dal mi skierowania ,bo mówi ,że jest obrzęk i w szpitalu nic mi z tym nie zrobią . Mam płukać Tantum Rossa i przyjść pod koniec lutego po skierowanie . Ta opuchlizna jest uciążliwa i boli mnie ta rana . Plukam od miesiąca Tantum Rossa i obrzęk nie schodzi i jeszcze ta rana ,czemu po takim czasie się zrobiła . Po świętach miałam miesiączkę ,może od podpaski się odparzylo? Już ładnie wszystko się goiło i nagle takie coś. Koszmar ... Dodam ,że w miejscu rany mam wrażenie ,że nie mam czucia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak długo to mialaś zanim poszłaś do lekarza? I jakiej był wielkości? I dlaczego nie miałaś tego usuwanego? W szpitalu powinni to usunąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×