Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ja316

czas wolny dziecka

Polecane posty

Pytanie do rodziców Znacie jakieś fajne aplikację gdzie dzieci w wieku 8-12 lat mogą się trochę pouczyć, jakieś liczenie, nauka języków obcych itp. Bo moje dzieci tylko gry a niedługo ferie i wiem jak się to skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2023 o 21:10, Ja316 napisał:

Pytanie do rodziców Znacie jakieś fajne aplikację gdzie dzieci w wieku 8-12 lat mogą się trochę pouczyć, jakieś liczenie, nauka języków obcych itp. Bo moje dzieci tylko gry a niedługo ferie i wiem jak się to skończy.

A nie lepiej wydzielić czas na granie a pozostały czas niech spędzą inaczej? Grają w plaszowki, rysują,  czytają zamiast dalej wpatrywać się w telefony,  tablety, laptopy. 

Chciałabyś by Twój pracodawca wynalazł ci pseudo reklaksujace związane z pracą na urlop? 

Dzieci też muszą odpoczywać. To też ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z mamą lub tatą nie mogą się pouczyć? Skoro już grają na komórkach czy tabletach to jeszcze uczyć się też mają w ten sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2023 o 21:04, Gość888 napisał:

A z mamą lub tatą nie mogą się pouczyć? Skoro już grają na komórkach czy tabletach to jeszcze uczyć się też mają w ten sposób...

Może rodzice pracują i muszą dzieci się czymś zająć więc szukają im czegoś "mądrzejszego" niż gry? U moich synów sprawdza się Squla i warsztaty programowania na Minecrafcie, mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×