Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagul 43

Polecane posty

Dzień dobry 😄

GRA 😀👋

Michałku 😀👋

 

Pogodnego poniedziałku 😄🔥🙌

U mnie jest zimowo z deszczem ❄️☃️☔️ i na +2 😄☕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla chętnych mam Owoc… 😁🍎

>

Owoc…

Sezon 3…

Akcja przeskoczyła 8 miesięcy do przodu.

 

Yldiz jest w zaawansowanej ciąży. Poród lada moment…

Niektórzy oskarżają ją o z.amordowanie Ender, ale błędny trop, bo obie panie już zawarły układ zniszczenia Sahiki🤝💪😆 I co jest tutaj ważne -  to na prośbę Ender Yldiz wróciła do willi🤰🙌

 

A co do Ender - to marna z niej matka!! W domu Erim przechodzi poważny kryzys z powodu jej „ś.mierci”(o czym kochana mamusia wie!)  … a ta woli ukrywać się, bo jest w kiepskim stanie fizycznym - kuleje i ma coś z lewą ręką… 😬🤨

 

Siewy - nosi głowę tylko po to, żeby deszcz mu nie napadał do środka! Co za durny człowiek…🤡 Sahika kręci nim jak karuzelą, a ten jeszcze się cieszy‼️🤯 🤦‍♀️ 

 

Ygit stał się poddanym ciotuni (oczywiście o nadal nie wie o ich pokrewieństwie!😬)  - na jej rozkaz podaje Erimowi jakieś dziwne kropelki ☠️

Cóż, rozczarował mnie młody…  Spodziewałam się po nim więcej rozumu! 🤡

 

 

Sahika czyli botox-detox…👽

Już panoszy się w willi! 🤢🤑

Patrząc na ten cyrk w willi, nie mam pojęcia - jak oni do tej pory żyli bez niej??? Niepojęta zbiorowa ciemnota…. 🤡💀🤪

 

 

Ciekawostka…

Zehra napisała książkę o samodoskonaleniu się… 🤣🤣🤣🤣 Coż za…. doskonały pomysł! 🤡😜😜😜🙌

A botox-detox 👽 świetne bawi się jej kosztem 🥳

Zehra również nosi głowę jako nakrycie przed deszczem 🤦‍♀️

 

 

„Nowa” Lila szału nie robi… I to tyle o niej 🙄

 

Pojawiła się nowa postać…

To przyrodnia siostra Canera i Ender - Leyla! Całkiem ładna i ambitna… 🫣

W luksusowym butiku z ubraniami, gdzie szukała pracy…  „przypadkiem” zwróciła na siebie uwagę Kai… 🤡 

 Czy Leyla „ukradnie” siostrze  faceta?? 🤪😂😂😂🙌

 

Erim… ok, przechodzi trudny okres… ale on  nigdy nie był zbyt bystry. Jest bardzo dobrym celem dla botox-detox - jedna jej sugestia i już pobiegł dusić Yldiz! 🙄🤦‍♀️

 

Yldiz…

Ona na szczęście nie jest podatna na jej sztuczki (z Ender przeszła szkolenie😅

Przyjecie dla dziecka z koleżankami było super pomysłem 😂💪 Teraz wszyscy poznają prawdę o złej sytuacji ciężarnej Yldiz😆 Siwy aż się zagotował🤣🙌👏

 

 

 

Caner i Emir - jak dobrze, że ich nie wymienili! Dziękuję!  😂😂😂🙏🏻😘🙌


 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Gromadko :classic_smile:

Zaglądałam tu ostatnio, ale nigdy nie zdążyłam do Was napisać, bo krążę między dwoma domami i w żadnym nie udaje mi się opanować sytuacji. Ale robię dla siebie jeden wyjątek - oglądam Zakazany Owoc, bo to jedna z niewielu rozrywek, na które czas mi teraz pozwala. No i oglądam jeszcze „Izabelę, królową Hiszpanii”. Na powtórkowe odcinki „MiM” nie skusiłam się mimo,  że serial bardzo mi się podobał.

Grażynko dziękuję za ponowne podstawienie występu Dimasha 😘. Młody człowiek rozwija się coraz piękniej, a jego skala głosu jest rzeczywiście imponująca.  

Tak jak już wspomniałam, oglądam ZO, ale często się spóźniam na emisję, poza tym mogło mi coś umknąć i dlatego zastanawiam się, jak to się stało, że Caner mieszka w takim dość luksusowym mieszkanku. Przed zniknięciem Ender mieszkał z nią chyba w mieszkaniu Alihana, właściwie nie wiadomo na jakich zasadach to mieszkanie zajęli, ale niech im będzie. Alihan z Zeynep wyjechali do Ameryki, Ender zniknęła i Caner z Emirem coś wspominali, że zostali na lodzie bez pieniędzy i pracy. Dopiero Kaya odmienił ich byt, ale czy na tyle, żeby Canera było stać na takie dość eleganckie mieszkanie?

Leyla… już od pierwszego odcinka w którym się pojawiła, wiedziałam, że gdzieś ją już widziałam. Sprawdziłam - to Tuvana Turkay, która grała rolę Bahar w KPA.

Paulinko dziękuję za Twoje relacje z ZO 😘.

Michałku, napiszesz coś o pierwszym sezonie Sanditon? Jak Ci się podobał? :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, coś dziwnego jest z tymi emotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×