Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Minarka5

Po zakończonym stażu pracodawca wystawia opinie. Co myślicie o mojej

Polecane posty

Tak naprawdę wcale nie przejmują się tą opinią. Na staż poszłam tylko po to żeby sobie trochę zarobić . Teraz mam jeszcze umowę na 3 miesiące na czas próbny ale już szukam inne pracy i nie wydaje mi się żebym pracowała tam dłużej.Nie chce mi się pisać całej opinii ale są w niej ogólnie napisane umiejętności i zadania jakie wykonywałam a potem jest ocena przebiegu stażu gdzie pisze tylko jedno zdanie a między innymi takie :

Stażystka starała się dobrze wykonywać swoje zadania w trakcie trwania stażu.

 

I właściwie to ciekawi mnie najbardziej. Co to zdanie tak właściwie oznacza bo według mnie brzmi jakbym nie mogła sobie poradzić. Jednak jak już pisałam na początku nie przejmuje się tym ani trochę 

Edytowano przez Minarka5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by brzmiało gdyby napisał po prostu „Stażystka dobrze wykonywała pracę”
starała się - faktycznie brzmi jak eufemizm „średnio jej szło”. 
Z tym że umówmy się - takie opinie są ważne jak ktoś startuje na stanowisko dyrektora a nie zwykłego pracownika biurowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jakbys sie starala ale sredni ci szlo z taka opinia. Ale tak na prawde to nie ma znaczenia, kazdy zinterpretuje jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2023 o 17:23, Minarka5 napisał:

Tak naprawdę wcale nie przejmują się tą opinią. Na staż poszłam tylko po to żeby sobie trochę zarobić . Teraz mam jeszcze umowę na 3 miesiące na czas próbny ale już szukam inne pracy i nie wydaje mi się żebym pracowała tam dłużej.Nie chce mi się pisać całej opinii ale są w niej ogólnie napisane umiejętności i zadania jakie wykonywałam a potem jest ocena przebiegu stażu gdzie pisze tylko jedno zdanie a między innymi takie :

Stażystka starała się dobrze wykonywać swoje zadania w trakcie trwania stażu.

 

I właściwie to ciekawi mnie najbardziej. Co to zdanie tak właściwie oznacza bo według mnie brzmi jakbym nie mogła sobie poradzić. Jednak jak już pisałam na początku nie przejmuje się tym ani trochę 

To znaczy, że osoba, która napisała ta opinię nie ma o tym bladego pojecią i chyba ściągnęła jakaś przykładowa z Wikipedii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×