Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kalakali

Czerwone policzki. Okolice oczu.

Polecane posty

Mam czerwona twarz, nie jest to takie zwykłe zaczerwienienie tylko czerwone jak w tytule i ogólnie to mam zniszczona cerę na twarzy, ale to swoją drogą. Najbardziej to chciałbym poprawić wygląd w okolicy oczu, mam cerę naczynkowa , i cienka skórę. Używałem metronidazol i trochę sytuacja się poprawiła ale dalej jest czerwono a metronidazol przestał redukować to zaczerwienienie. To zaczerwienienie nasila się przy wysiłku i zmianach temperatur , ale znika później. Niestety nie znika zaczerwienienie wokół oczu. Czyli bardziej policzki ale w okolicy oczu. Najbliżej oczu jest najbardziej czerwone. Czy ktoś wie jak można się tego pozbyć ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galwan ponoć radzi sobie z nadreaktywnością, byłaby to seria zabiegów (krótkich i nie aż tak drogich bo zabieg nie jest obecnie aż tak popularny)

A tak poza tym to chyba laser...

W domu to wiadomo, dobrze dobrane kosmetyki (serum z witaminą C bo delikatnie rozjaśnia)... obowiązkowo krem z spf 

 

Naczynka są płytko umiejscowione dlatego bardziej niż u innych je widać... taki u)r)ok tej cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znacie może kosmetyki które dobrze działają na taką cerę i z trądzikiem różowatym i zniszczona cerę. ? I ogólnie to jak polecacie stosować ?  

Po pierwsze trzeba poprawić zniszczona skórę na twarzy. Po drugie zredukować zaczerwienienia które nie chcą zniknąć. A po trzecie  zaleczyć trądzik . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co powiedziała Pani kosmetolog, że jak sobie wczoraj przemyłem twarz tonikiem to musimy poczekać z tydzień na zabieg i poleciła światło ipl lumenis 22, i mówiła ,że po dwóch zabiegach to nie będzie prawie żadnej różnicy.

Edytowano przez Kalakali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jest usuwać rumień  trwały ipl czy laser ? Czerwone ślady.

Edytowano przez Kalakali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2023 o 01:07, Kalakali napisał:

Mam czerwona twarz, nie jest to takie zwykłe zaczerwienienie tylko czerwone jak w tytule i ogólnie to mam zniszczona cerę na twarzy, ale to swoją drogą. Najbardziej to chciałbym poprawić wygląd w okolicy oczu, mam cerę naczynkowa , i cienka skórę. Używałem metronidazol i trochę sytuacja się poprawiła ale dalej jest czerwono a metronidazol przestał redukować to zaczerwienienie. To zaczerwienienie nasila się przy wysiłku i zmianach temperatur , ale znika później. Niestety nie znika zaczerwienienie wokół oczu. Czyli bardziej policzki ale w okolicy oczu. Najbliżej oczu jest najbardziej czerwone. Czy ktoś wie jak można się tego pozbyć ? 

Proszę o kontakt w celu profesjonalnego doradztwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu ja na początek poszłabym do dobrego dermatologa, aby przebadał Twój problem. Dobry i wnikliwy dermatolog to podstawa. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci doktor Joannę Sułowicz z SCM estetic w Krakowie. Dobry lekarz z ogromną wiedzą medyczną, zna się również na zabiegach kosmetycznych. Myślę, że ona jest w stanie Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno kwas azealinowy działa pozytywnie na trądzik różowaty,  a znacie może działające leki na trądzik ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×