Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
płytki karol

Dlaczego ktoś kto szuka miłości i stałego związku, ale bez dzieci, jest oceniany, że jest niepoważny, że szuka przygód i sam nie wie czego chce?

Polecane posty

Dlaczego ktoś kto szuka miłości i stałego związku, ale bez dzieci, jest oceniany, że jest niepoważny, że szuka przygód i sam nie wie czego chce?

Edytowano przez płytki karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fan Tygrysï napisał:

A ja wszystko mogę dać i tak kręcą nosem ciężko trafić normalna 

Wszystko oprócz wsparcia i stabilności xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, płytki karol napisał:

Dlaczego ktoś kto szuka miłości i stałego związku, ale bez dzieci, jest oceniany, że jest niepoważny, że szuka przygód i sam nie wie czego chce?

A wie czego chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Seven Sisters Road napisał:

A wie czego chce?

Tak, wie, że szuka miłości i stałego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, płytki karol napisał:

Tak, wie, że szuka miłości i stałego związku

Wiedzieć a szukać to różnica. Wiesz czego chcesz czy gdybasz, że wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Seven Sisters Road napisał:

Wiedzieć a szukać to różnica. Wiesz czego chcesz czy gdybasz, że wiesz?

Wiem i szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, płytki karol napisał:

Wiem, że szukam miłości i jej szukam

Czyli nie wiesz czego dokładnie szukasz jeżeli szukasz. Czy nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Seven Sisters Road napisał:

Czyli nie wiesz czego dokładnie szukasz jeżeli szukasz. Czy nie tak?

Wiem aż za dokładnie, ale nie da się znaleźć dokładnie tego czego się szuka, co sobie zamarzymy, tylko raczej można wybrać z tego co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, płytki karol napisał:

Też tak myslałem i dlatego popełniałem ten błąd i szybko poruszałem ten temat, a efekt był taki, że spośród tych stosunkowo nielicznych dziewczyn, które były mną zainteresowane, nie pozostawała już absolutnie żadna

Natomiast kiedy ten temat wychodził dopiero później, to jak jakaś dziewczyna mnie poznała i stwierdziła, że ogólnie bardzo jej odpowiadam i mam tylko taką wadę, że nie chcę mieć dzieci, to nie zwrywała ze mną z tego powodu znajomości

Wygląda na to, że dużo łatwiej kogoś skreślić z jakiegoś jednego powodu, kiedy prawie nic o tej osobie nie wiemy i kiedy jest dla nas obca, a dużo trudniej jeśli już tę osobę polubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, płytki karol napisał:

Wiem aż za dokładnie, ale nie da się znaleźć dokładnie tego czego się szuka, co sobie zamarzymy, tylko raczej można wybrać z tego co jest

Zwykle im więcej wiemy tym większą mamy świadomość o tym o czym nie mamy pojęcia i wszystko się zapętla i miesza. Tak jak u ciebie. Wiesz a nie wiesz bo masz sto pytań do. Żeby znaleźć trzeba zgubić. Musisz zgubić swoje wymysły i wtedy samo się znajdzie to co dla ciebie najlepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, płytki karol napisał:

No właśnie, ja już spotkałem kilka dziewczyn, które twierdziły, że chcą mieć dzieci, ale nie stawiały tego na ostrzu noża, że jeśli nie, to koniec związku

Więc muszę sobie zapamiętać raz na zawsze, żeby tematu dzieci nie poruszać dopóki relacja nie nabierze rumieńców

To jest z reszta bardzo podobnie i analogicznie jak z całą reszta i długa listą wymagań jakie kobiety teoretycznie mają w stosunku do mężczyzn, albo jakie pracodawcy teoretycznie mają w stosunku do pracowników, są to generalnie listy bardzo długie i praktycznie niemożliwe do spełnienia

...a potem w praktyce okazuje się, że...

...zarówno kobiety jak i pracodawcy rezygnują z wielu z tych wymagań i biorą to co jest

 

A ja zarówno w przypadku kobiet, jak i szukania pracy, popełniałem ten błąd, że naiwnie wierzyłem, że jeśli nie spełnię wszystkich wymagań o których mówią zarówno kobiety, jak i pracodawcy, to nie mam szans ani na kobietę, ani na posadę

Edytowano przez płytki karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, płytki karol napisał:

To jest z reszta bardzo podobnie i analogicznie jak z całą reszta i długa listą wymagań jakie kobiety teoretycznie mają w stosunku do mężczyzn, albo jakie pracodawcy teoretycznie mają w stosunku do pracowników, są to generalnie listy bardzo długie i praktycznie niemożliwe do spełnienia

...a potem w praktyce okazuje się, że...

...zarówno kobiety jak i pracodawcy rezygnują z wielu z tych wymagań i biorą to co jest

 

A ja zarówno w przypadku kobiet, jak i szukania pracy, popełniałem ten błąd, że naiwnie wierzyłem, że jeśli nie spełnię wszystkich wymagań o których mówią zarówno kobiety, jak i pracodawcy, to nie mam szans ani na kobietę, ani na posadę

Ale żeby dać sobie szansę, żeby zarówno kobieta, jak i pracodawca wzięli takiego kandydata, to musi on zrobić na początku dobre wrażenie i zachęcić do siebie zaletami, a ukryć wady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, płytki karol napisał:

Ale żeby dać sobie szansę, żeby zarówno kobieta, jak i pracodawca wzięli takiego kandydata, to musi on zrobić na początku dobre wrażenie i zachęcić do siebie zaletami, a ukryć wady

Tak działa rynek. Sprzedawca żeby sprzedać towar lub usługę tez mówi tylko o zaletach, a ukrywa wady i niedogodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, płytki karol napisał:

Tak działa rynek. Sprzedawca żeby sprzedać towar lub usługę tez mówi tylko o zaletach, a ukrywa wady i niedogodności

Mówiąc jeszcze krócej, pełna uczciwość od samego początku....nie popłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, płytki karol napisał:

Mówiąc jeszcze krócej, pełna uczciwość od samego początku....nie popłaca

No chyba, że wygląda się jak milion dolarów lub jest się milionem dolarów i może się przebierać jak w ulęgałkach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, płytki karol napisał:

Wiem, że szukam miłości i jej szukam

Ty chlopcow lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, płytki karol napisał:

Skąd taki pomysł?

Tylko pytam, odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×