Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczyny od 4 dni pobolewa mnie podbrzusze z prawej strony. Podczas kichania, kaszlu czy przewracaniu się z boku na bok w nocy czuje ostry ból który trwa ok pół minuty i się wycisza. Byłam u lekarza stwierdził że to przyczyna ginekologiczna, tylko do ginekologa termin na czerwiec.... Jestem teraz w 25dc ( czyli od 21dc jest ten ból), cykle mam 28 dniowe. żadnych innych dolegliwości nie mam.

Dziś ten ból jest mniej dokuczliwy

Miała może któraś z was taki przypadek? Jaka może być przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Klaudia199537 napisał:

Dziewczyny od 4 dni pobolewa mnie podbrzusze z prawej strony. Podczas kichania, kaszlu czy przewracaniu się z boku na bok w nocy czuje ostry ból który trwa ok pół minuty i się wycisza. Byłam u lekarza stwierdził że to przyczyna ginekologiczna, tylko do ginekologa termin na czerwiec.... Jestem teraz w 25dc ( czyli od 21dc jest ten ból), cykle mam 28 dniowe. żadnych innych dolegliwości nie mam.

Dziś ten ból jest mniej dokuczliwy

Miała może któraś z was taki przypadek? Jaka może być przyczyna?

Idź do gina prywatnie 🤷‍♀️

Skad my mamy wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Foko Loko napisał:

Idź do gina prywatnie 🤷‍♀️

Skad my mamy wiedzieć?

Jestem już zapisana prywatnie, ale dopiero za dwa tygodnie ( takie terminy), nie mówię że macie wiedzieć. Pytam czy któraś z Was tak miała i może wie czym to może być spowodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Klaudia199537 napisał:

Jestem już zapisana prywatnie, ale dopiero za dwa tygodnie ( takie terminy), nie mówię że macie wiedzieć. Pytam czy któraś z Was tak miała i może wie czym to może być spowodowane.

Wszystkim. Od owulacji po ciążę pozamaciczną. A nawet może boleć coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2023 o 21:28, Klaudia199537 napisał:

Dziewczyny od 4 dni pobolewa mnie podbrzusze z prawej strony. Podczas kichania, kaszlu czy przewracaniu się z boku na bok w nocy czuje ostry ból który trwa ok pół minuty i się wycisza. Byłam u lekarza stwierdził że to przyczyna ginekologiczna, tylko do ginekologa termin na czerwiec.... Jestem teraz w 25dc ( czyli od 21dc jest ten ból), cykle mam 28 dniowe. żadnych innych dolegliwości nie mam.

Dziś ten ból jest mniej dokuczliwy

Miała może któraś z was taki przypadek? Jaka może być przyczyna?

I co to był za ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×