Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ola151

Suzy- life blog co sądzicie?

Polecane posty

6 minut temu, ola151 napisał:

Super jak ktoś chce to oglądać niech ogląda. I kup sobie 50000000 torebek za kartę Pana Małżonka. 

No nie wiem, czy teraz eksmałżonek będzie chciał jeszcze fundować torebki 🤭

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Blada napisał:

No nie wiem, czy teraz eksmałżonek będzie chciał jeszcze fundować torebki 🤭

Ale Was boli, że jakaś kobieta dostaje od męża coś innego niż mop albo odkurzacz czy komplet garnków. 
Smutne to, ale jak jej mąż, Ex mąż, przyszły mąż nie kupi, to jak będzie chciała kupi sobie sama. 
a Wy… Wy nadal będziecie tu, w internecie, na grupie plotkarskiej rozpisywać się o jej torebce. Fascynujące co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpada laska na forum plotkarskie i wielce zdziwiona, że tu się plotkuje. Szok i niedowierzanie. 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Plotkary napisał:

Ale Was boli, że jakaś kobieta dostaje od męża coś innego niż mop albo odkurzacz czy komplet garnków. 
Smutne to, ale jak jej mąż, Ex mąż, przyszły mąż nie kupi, to jak będzie chciała kupi sobie sama. 
a Wy… Wy nadal będziecie tu, w internecie, na grupie plotkarskiej rozpisywać się o jej torebce. Fascynujące co nie?

Fascynujące. Doprawdy 🙂🙂 Jesteś bardziej prymitywna, niż myślałam. Nie mam mózgu, itd.... Napisałam co myślę o tym filmiku i dostałam falę pomyj. Mogę skomentować to co ludzie publikują w internecie, czy to cenzura?  Nie jestem w przeciwieństwie do ciebie taka wulgarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, PituPitu1 napisał:

Wpada laska na forum plotkarskie i wielce zdziwiona, że tu się plotkuje. Szok i niedowierzanie. 

Moja wina, bo myślałam że nawet plotkować można z klasą i humorem, a tu tylko rynsztok, zawiść, zazdrość i zaciętość. Jestem rozczarowana, nie tego spodziewałam się po szczęśliwych i spełnionych kobietach.

Edytowano przez Plotkary
Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Plotkary napisał:

Moja wina, bo myślałam że nawet plotkować można z klasą i humorem, a tu tylko rynsztok, zawiść, zazdrość i zaciętość. Jestem rozczarowana, nie tego spodziewałam się po szczęśliwych i spełnionych kobietach.

Oczekiwania vs rzeczywistość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Plotkary napisał:

Moja wina, bo myślałam że nawet plotkować można z klasą i humorem, a tu tylko rynsztok, zawiść, zazdrość i zaciętość. Jestem rozczarowana, nie tego spodziewałam się po szczęśliwych i spełnionych kobietach.

Czy pisząc o kimś że nie ma mózgu ty się tak spełniasz, że jesteś szczęśliwa ? 

Edytowano przez ola151
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suzy teraz masz taką pracę wypisywać te rzeczy na kafeterii?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ola151 napisał:

Suzy teraz masz taką pracę wypisywać te rzeczy na kafeterii?

Niewiarygodne że dalej nie dociera do Ciebie że nie jestem Suzy.

To pokazuje jedynie jedynie jak bardzo duży masz problem ze sobą. Jeśli potrzebujesz pomocy, bo nie stać Cię na terapie, albo leki, to chętnie Ci pomogę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Plotkary napisał:

Niewiarygodne że dalej nie dociera do Ciebie że nie jestem Suzy.

To pokazuje jedynie jedynie jak bardzo duży masz problem ze sobą. Jeśli potrzebujesz pomocy, bo nie stać Cię na terapie, albo leki, to chętnie Ci pomogę. 

Chora psychicznie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ola151 napisał:

Chora psychicznie jesteś.

Proszę, może chociaż tak Ci pomogę.

Numer jest bezpłatny. Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123 powstał z myślą o osobach, które z różnych powodów nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Plotkary napisał:

Proszę, może chociaż tak Ci pomogę.

Numer jest bezpłatny. Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123 powstał z myślą o osobach, które z różnych powodów nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem

Psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ola151 napisał:

Sama weź sobie leki, chyba jednak ich potrzebujesz 

Suzy oferuje Ci pomoc, bo teraz się wzięła za wolontariat przecież 😀 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Disa? Ta wanna be modelka z ownloga sprzed 15 lat lacho.ciąg?  O proszę! Ja kojarzę!!  doborowe towarzystwo starych lachoc.iagow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, discord napisał:

Disa? Ta wanna be modelka z ownloga sprzed 15 lat lacho.ciąg?  O proszę! Ja kojarzę!!  doborowe towarzystwo starych lachoc.iagow 

Nigdy w życiu nie chciałam być modelką, ale niech będzie. Lacho.ciąg no cóż, jak zwykle laski z internetu wiedzą lepiej o każdym. Ale miło mi, że przynajmniej Ty nie zafiksowałaś się na Suzy i nie wyskakuje Ci nawet z tostera.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Plotkary napisał:

Nigdy w życiu nie chciałam być modelką, ale niech będzie. Lacho.ciąg no cóż, jak zwykle laski z internetu wiedzą lepiej o każdym. Ale miło mi, że przynajmniej Ty nie zafiksowałaś się na Suzy i nie wyskakuje Ci nawet z tostera.  

Widzisz, młode pokolenie cię nie kojarzy…. sad. Btw Myślałam ze odeszłaś od tego nicku, lub ze zapadłas sie pod ziemie. a co, tam u Ciebie, tez chcesz być influenserka i dlatego włazisz w d. Top influ dla kur domowych? Xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, discord napisał:

Widzisz, młode pokolenie cię nie kojarzy…. sad. Btw Myślałam ze odeszłaś od tego nicku, lub ze zapadłas sie pod ziemie. a co, tam u Ciebie, tez chcesz być influenserka i dlatego włazisz w d. Top influ dla kur domowych? Xd 

Suzy kocham miłością największą od wielu lat, zanim jakiegokolwiek bloga założyła. A wiesz, ja z tych co jak czytam o sobie to mnie nie rusza (tyle już o sobie przeczytałam HAHAHA) ale jak widzę głupoty i Suzy, to… aż tu konto założyłam!!! Oczom nie wierze, że „nowe pokolenie” durniejsze od starego, a miało być mądrzejsze, bardziej obyte itd. Echhh


Żyje, mam się dobrze, chociaż FAKT starość nie radość i trzeba się za badania profilaktyczne 40+ zabrać. 
 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Plotkary napisał:

Suzy kocham miłością największą od wielu lat, zanim jakiegokolwiek bloga założyła. A wiesz, ja z tych co jak czytam o sobie to mnie nie rusza (tyle już o sobie przeczytałam HAHAHA) ale jak widzę głupoty i Suzy, to… aż tu konto założyłam!!! Oczom nie wierze, że „nowe pokolenie” durniejsze od starego, a miało być mądrzejsze, bardziej obyte itd. Echhh


Żyje, mam się dobrze, chociaż FAKT starość nie radość i trzeba się za badania profilaktyczne 40+ zabrać. 
 

To fajnie, aż mi się łezka w oku zakręciła na mysl o ownlogowskich stars. A powiedz mi co tam u Aluh, ona to naprawdę była lachociagiem nie? Bo Ty to mniemam ze just bogata dość z domu ; ) Ty tez te telegry prowadziłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, discord napisał:

To fajnie, aż mi się łezka w oku zakręciła na mysl o ownlogowskich stars. A powiedz mi co tam u Aluh, ona to naprawdę była lachociagiem nie? Bo Ty to mniemam ze just bogata dość z domu ; ) Ty tez te telegry prowadziłas?

Nieeeee, telegier nie prowadziłam. Ale jakby mi dużo kasy dali, to pewnie bym poszła HAHAHAHAHA Niestety warunków nie mam i trza robotać 8-16. 

Allt znałam lekko ponad rok i ciąży mi że ludzie nas łączą, nawet po takim czasie. Wręcz zaskakujące. Brrrrr to idealny przykład, że błędy młodości czasami czkawką odbijają się na starość.

Żyje mi się miło, bez dram dlatego tu przyleciałam podnieść sobie ciśnienie HAHAHAHA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super,  że tak bronisz Suzy. Czemu tak piszesz, że warunków nie miałaś żeby cię tam wzięli? A Suzy wzieli? Miała warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ola151 napisał:

Super,  że tak bronisz Suzy. Czemu tak piszesz, że warunków nie miałaś żeby cię tam wzięli? A Suzy wzieli? Miała warunki?

Za bystra to Ty nie jesteś i już to pokazałaś w wielu komentarzach wcześniej.
Serio liczysz na to, że będę Ci żarty tłumaczyła?  

O losie, wiesz co to „żarty suchary”? Jak nie to użyj Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ola151 napisał:

Super,  że tak bronisz Suzy. Czemu tak piszesz, że warunków nie miałaś żeby cię tam wzięli? A Suzy wzieli? Miała warunki?

Tak Suzy jest ładna i miła dla oka, a jak była młoda to była jeszcze ładniejsza i seksowniejsza dlatego miała możliwość zarabiać kupę kasy na gierkach, gdzie dzwonili (głównie) kolesie wydając majątki żeby mieć możliwość odezwać się do ładnej (ubranej!) laski, która prowadziła turnieje.

a Wy macie tyłkościsk jakby to był onlyFans czy jak się to tam nazywa.

Serio, żenujące podejście co niektóre macie. 
Najbardziej żenujące jest to, że tematem nr jeden jest MĄŻ MECENAS …. Serio? Dziewczyny SERIO? 
Z jakiego Wy ciemnogrodu jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×