Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ola151

Suzy- life blog co sądzicie?

Polecane posty

Z prezenterki nocnej telewizji -Zadzwoń Pan pod numer w ubraniach o jednoznacznym przekazie ero... chce być influenserką, w której inne kobiety odnajdują swój wzór, słuchają jej poleceń produktów, ubrań, śledzą jej wakacje, wypady na zakupy itd. Zastanawiające jest to, jak  ona i jej kanał jest odbierany w kręgach prawniczo-adwokackich Szanownego Pana Małżonka? Przecież to oni muszą mieć taką bekę z tego. Jakoś sobie nie wyobrażam szanowanego adwokata, którego żona lansuje się w ten sposób. I te wszystkie, jak ktoś wcześniej napisał zazdrośnice oglądające, pokazuje drogie rzeczy, wycieczki po to, żeby jej inne zazdrościły ; ; 

Edytowano przez ola151
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie jest tak, ze ona sie rozstała z tym mezem?? był taki komentarz na csi na fb

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, laureatka napisał:

a nie jest tak, ze ona sie rozstała z tym mezem?? był taki komentarz na csi na fb

Też tak pomyślałam, jak mówiła o swoim stresie. Chyba tylko to wchodzi w grę. Bo co innego mogłoby aż tak stresować królową beżów i śmietanek?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może nic się nie wydarzyło, to tylko zabieg marketingowy w mediach, żeby ocieplić swój wizerunek. Po filmach z roleksami Pana małżonka, kartami płatniczymi..itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2023 o 21:36, ola151 napisał:

A może nic się nie wydarzyło, to tylko zabieg marketingowy w mediach, żeby ocieplić swój wizerunek. Po filmach z roleksami Pana małżonka, kartami płatniczymi..itd

No raczej coś się wtdarzyło,bo ostatnio mówiła,że będzie syna wychowywać samotnie.Takich rzeczy nie mówi aby ocieplać wizerunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, ola151 napisał:

Milioner Pan małżonek znalazł sobie inną? 

I się skończy pokazywanie zakupów za pieniądze męża... Zresztą nie była chyba jego pierwszą żoną. Do trzech razy sztuka 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i być do 5 czy 10 razy sztuka czemu nie? A to jej pokazywanie się teraz na Instagramie, na YouTube mówienie o tym jak ona to teraz biednym pomaga, to żenada. Wcześniej tego jakoś nie robiła. Takie obnoszenie się z tym, jeśli ktoś chce pomagać nie musi robić od razu sesji w social mediach jak nalewa zupę biednym ludziom. Żenada do potęgi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona chce ocieplić swój wizerunek w mediach. Chce, żeby jej ludzie współczuli, jaka to jest pokrzywdzona i tak zasięgi jej urosną. I jeszcze ta zupa dla biednych.... Sesja w social mediach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak wy wytrzymujecie same ze sobą? Jak można być tak obrzydliwym człowiekiem i ... ze szczęścia, że komuś (w waszym mniemaniu) się nie układa.

Suzy jest świetnym i dobrym człowiekiem. Układa jej się bardzo dobrze. Odkąd ją znam to pomaga bezinteresownie wszystkim. Nie tylko wpłacając kasę, ale zapitalając fizycznie. Nie chwaliła się tym, ale często wspominała i namawiała znajomych (w tym mnie). Ocieplanie wizerunku? Serio? 

Zdradzę Wam, że Suzy zarabia na tyle dobrze, że nadal będzie kupowała sobie wszystko na takim poziomie jak SOBIE SAMA ZA SWOJE kupowała dotychczas. Mąż nie jest jej do tego potrzebny. Więc i śmieszne i żenujące jest to, że tak was uwiera „mąż mecenas” czy prezenty lub brak męża i prezentów u OBCEJ KOBIETY. 
Mam nadzieje że nigdy nie trafi do tego szamba w którym wy pływacie obgadując innych i wymyślając teorie. 
Mamy prawie 2024 rok, a banda żenujących bab zamiast sobie naleśniki usmażyć, to dla „relaksu” wymyśla na inną kobietę.  Takie zachowania były już niesmaczne w 2010 roku, a wy dalej 🤣

Dorosłe baby, a takie durne…. wstyd.

 

Założyłam specjalnie dla Was konto żeby wam napisać, że już dawno takich ludzkich śmieci nie widziałam 🫣🤣 Przez ostatnie ponad 10 lat żyłam w bańce i myślałam że tego typu zachowania to już wymarły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Plotkary napisał:

Powiedzcie mi jak wy wytrzymujecie same ze sobą? Jak można być tak obrzydliwym człowiekiem i ... ze szczęścia, że komuś (w waszym mniemaniu) się nie układa.

Suzy jest świetnym i dobrym człowiekiem. Układa jej się bardzo dobrze. Odkąd ją znam to pomaga bezinteresownie wszystkim. Nie tylko wpłacając kasę, ale zapitalając fizycznie. Nie chwaliła się tym, ale często wspominała i namawiała znajomych (w tym mnie). Ocieplanie wizerunku? Serio? 

Zdradzę Wam, że Suzy zarabia na tyle dobrze, że nadal będzie kupowała sobie wszystko na takim poziomie jak SOBIE SAMA ZA SWOJE kupowała dotychczas. Mąż nie jest jej do tego potrzebny. Więc i śmieszne i żenujące jest to, że tak was uwiera „mąż mecenas” czy prezenty lub brak męża i prezentów u OBCEJ KOBIETY. 
Mam nadzieje że nigdy nie trafi do tego szamba w którym wy pływacie obgadując innych i wymyślając teorie. 
Mamy prawie 2024 rok, a banda żenujących bab zamiast sobie naleśniki usmażyć, to dla „relaksu” wymyśla na inną kobietę.  Takie zachowania były już niesmaczne w 2010 roku, a wy dalej 🤣

Dorosłe baby, a takie durne…. wstyd.

 

Założyłam specjalnie dla Was konto żeby wam napisać, że już dawno takich ludzkich śmieci nie widziałam 🫣🤣 Przez ostatnie ponad 10 lat żyłam w bańce i myślałam że tego typu zachowania to już wymarły. 

A kazał jej ktoś leczyć kompleksy pieniędzmi męża, szafowaniem jego kartami kredytowymi, roleksami, ze teraz upadek z wysokiego konia tak boli? Straszna starzejąca się, zakompleksiona baba, która myślała ze jest „kimś” bo wyszła bogato za mąż. Sorry, ale ktoś, kto opiera swój kontent na nie swoim kapitale, wystawia się na plotki i śmieszność na własna prośbę, jakkolwiek wspaniała kolezaneczka prywatnie nie jest. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Plotkary napisał:

Powiedzcie mi jak wy wytrzymujecie same ze sobą? Jak można być tak obrzydliwym człowiekiem i ... ze szczęścia, że komuś (w waszym mniemaniu) się nie układa.

Suzy jest świetnym i dobrym człowiekiem. Układa jej się bardzo dobrze. Odkąd ją znam to pomaga bezinteresownie wszystkim. Nie tylko wpłacając kasę, ale zapitalając fizycznie. Nie chwaliła się tym, ale często wspominała i namawiała znajomych (w tym mnie). Ocieplanie wizerunku? Serio? 

Zdradzę Wam, że Suzy zarabia na tyle dobrze, że nadal będzie kupowała sobie wszystko na takim poziomie jak SOBIE SAMA ZA SWOJE kupowała dotychczas. Mąż nie jest jej do tego potrzebny. Więc i śmieszne i żenujące jest to, że tak was uwiera „mąż mecenas” czy prezenty lub brak męża i prezentów u OBCEJ KOBIETY. 
Mam nadzieje że nigdy nie trafi do tego szamba w którym wy pływacie obgadując innych i wymyślając teorie. 
Mamy prawie 2024 rok, a banda żenujących bab zamiast sobie naleśniki usmażyć, to dla „relaksu” wymyśla na inną kobietę.  Takie zachowania były już niesmaczne w 2010 roku, a wy dalej 🤣

Dorosłe baby, a takie durne…. wstyd.

 

Założyłam specjalnie dla Was konto żeby wam napisać, że już dawno takich ludzkich śmieci nie widziałam 🫣🤣 Przez ostatnie ponad 10 lat żyłam w bańce i myślałam że tego typu zachowania to już wymarły. 

Suzy ty jednak lubisz prawić sobie komplementy. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wałkowanie męża adwokata, to chyba najbardziej żenująca rzecz jaką tu wypisujecie 🤣

Niewiarygodne, że niektóre dalej takie zacofane i męża a już zwłaszcza MĘŻA ADWOKATA 🤣 uważają za coś tak cennego, że przez ten pryzmat oceniają wartość kobiety. Mąż milioner 🤣🤣🤣 Leczenie kompleksów…. Jedynymi osobami które leczą kompleksy to jesteście Wy. Macie tak kiepskich mężów, że mąż adwokat to szczyt marzeń, czy tak smutne pensje, że chciałybyście mieć męża milionera 🤣

Serio, żenujące.

Współczuje wam, bo w swoich ciasnych mózgach nie dopuszczacie myśli, że jakaś kobieta może dostawać drogie prezenty BO DLACZEGO NIE i może też sama świetnie zarabiać.

życzyłabym wam powodzenia w życiu, ale nie warto 🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Plotkary napisał:

Powiedzcie mi jak wy wytrzymujecie same ze sobą? Jak można być tak obrzydliwym człowiekiem i ... ze szczęścia, że komuś (w waszym mniemaniu) się nie układa.

Suzy jest świetnym i dobrym człowiekiem. Układa jej się bardzo dobrze. Odkąd ją znam to pomaga bezinteresownie wszystkim. Nie tylko wpłacając kasę, ale zapitalając fizycznie. Nie chwaliła się tym, ale często wspominała i namawiała znajomych (w tym mnie). Ocieplanie wizerunku? Serio? 

Zdradzę Wam, że Suzy zarabia na tyle dobrze, że nadal będzie kupowała sobie wszystko na takim poziomie jak SOBIE SAMA ZA SWOJE kupowała dotychczas. Mąż nie jest jej do tego potrzebny. Więc i śmieszne i żenujące jest to, że tak was uwiera „mąż mecenas” czy prezenty lub brak męża i prezentów u OBCEJ KOBIETY. 
Mam nadzieje że nigdy nie trafi do tego szamba w którym wy pływacie obgadując innych i wymyślając teorie. 
Mamy prawie 2024 rok, a banda żenujących bab zamiast sobie naleśniki usmażyć, to dla „relaksu” wymyśla na inną kobietę.  Takie zachowania były już niesmaczne w 2010 roku, a wy dalej 🤣

Dorosłe baby, a takie durne…. wstyd.

 

Założyłam specjalnie dla Was konto żeby wam napisać, że już dawno takich ludzkich śmieci nie widziałam 🫣🤣 Przez ostatnie ponad 10 lat żyłam w bańce i myślałam że tego typu zachowania to już wymarły. 

Cześć Suzy 🥳

To co, teraz jedyne ciuchy, na które będziesz wydawać z kasy silnej niezależnej kobiety to szajs z Greenpoint? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Plotkary napisał:

Wałkowanie męża adwokata, to chyba najbardziej żenująca rzecz jaką tu wypisujecie 🤣

Niewiarygodne, że niektóre dalej takie zacofane i męża a już zwłaszcza MĘŻA ADWOKATA 🤣 uważają za coś tak cennego, że przez ten pryzmat oceniają wartość kobiety. Mąż milioner 🤣🤣🤣 Leczenie kompleksów…. Jedynymi osobami które leczą kompleksy to jesteście Wy. Macie tak kiepskich mężów, że mąż adwokat to szczyt marzeń, czy tak smutne pensje, że chciałybyście mieć męża milionera 🤣

Serio, żenujące.

Współczuje wam, bo w swoich ciasnych mózgach nie dopuszczacie myśli, że jakaś kobieta może dostawać drogie prezenty BO DLACZEGO NIE i może też sama świetnie zarabiać.

życzyłabym wam powodzenia w życiu, ale nie warto 🤣

 

Pokaz Dvpe lepiej 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suzy po co ty się tak afiszujesz z tą zupą dla biednych? Znowu na Instagram wrzuciła story na Ista, oflaguj się tam najlepiej!!!!!!!!!! Powiedz sama, czy żeby pomagać ludziom trzeba się tak z tym afiszować w social mediach?  Znam dużo osób, którzy naprawdę pomagają ludziom i to nawet kilka dni w tygodniu i nikt nie wczuca foci na Ista czy Facebooka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Suzy, tylko Disa, która też tu pięknie obgadywałyście  i mam niezły ubaw z tego że nadal jesteście tak samo żenujące jak 10 lat temu. Jak Wy same ze sobą wytrzymujecie? 

Jednak te internety to nic się nie zmieniają. Zawsze jest gdzieś zgraja sfrustrowanych bab, które nie radzą sobie z czyimś życiem żerują na nim, na czyichś wzlotach i upadkach, bo same mają tak smutne życie że odnajdują radość tylko w pisaniu o innych. Współczuję, ale skoro ja dorosłam może i Wam się kiedyś uda. TRZYMAM KCIUKI 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O żadnej Disie nic nie słyszałam. Śmieszne to jest co tu piszesz. Mam udane życie chyba w przeciwieństwie do ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ola151 napisał:

O żadnej Disie nic nie słyszałam. Śmieszne to jest co tu piszesz. Mam udane życie chyba w przeciwieństwie do ciebie. 

Udane życie nie polega na przesiadywanie w internecie i obgadywaniu ludzi, ale widocznie to twoje standardy szczęścia. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam za ciebie kciuki Suzy czy jak tam chcesz Disa.  A tak odnośnie twojej twórczości w internecie ten tekst z jednego twojego filmiku cyt" chcecie zobaczyć więcej takich vlogów, jak kupuję torebkę bo wiem,  że lubicie oglądać takie vlogi, jak kupuję torebkę za kartę Pana Małżonka", przeszło już to historii polskiego YouTube.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ola151 napisał:

Trzymam za ciebie kciuki Suzy czy jak tam chcesz Disa.  A tak odnośnie twojej twórczości w internecie ten tekst z jednego twojego filmiku cyt" chcecie zobaczyć więcej takich vlogów, jak kupuję torebkę bo wiem,  że lubicie oglądać takie vlogi, jak kupuję torebkę za kartę Pana Małżonka", przeszło już to historii polskiego YouTube.

A niech kupuje i 15 torebek z kartą męża albo nie męża.

Niech to będzie i 500 torebek i 500 Rolexów, tego jej życzę. Niech wydaje miliony swoje i kogoś i niech to pokazuje. Nie czuje zazdrości z tego powodu. 

Tobie natomiast życzę żebyś zmądrzała i dorosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ola151 napisał:

Jakie prześladowanie? Sama robisz te filmy. 

Ty masz zaburzenia jakieś, czy Suzy widzisz już w każdym? Napisałam Ci kim jestem a Ty dalej swoje. Niewiarygodne i. Ie wiem czy jesteś już jakąś jednostką chorobową czy po prostu jesteś taka żenująca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super jak ktoś chce to oglądać niech ogląda. I kup sobie 50000000 torebek za kartę Pana Małżonka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Plotkary napisał:

Ty masz zaburzenia jakieś, czy Suzy widzisz już w każdym? Napisałam Ci kim jestem a Ty dalej swoje. Niewiarygodne i. Ie wiem czy jesteś już jakąś jednostką chorobową czy po prostu jesteś taka żenująca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ola151 napisał:
9 minut temu, Plotkary napisał:

Kto się jak przezywa sam się tak nazywa.

Edytowano przez ola151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×