Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malovanalala

Doradźcie proszę w sprawie pracy

Polecane posty

Cześć wszystkim,
Dobrych parę miesięcy szukam pracy. W końcu trafiło się coś, co naprawdę chciałabym robić. Napisałam, czy oferta aktualna, Pani odp że tak i prosi i CV. Wysłałam, po czym dostałam smsa żeby się zgłosić na rozmowę. No banan na twarzy jak nic 🙂 następnego dnia pojechałam tam. Wyglądało to tak, że kierowniczka o nic nie pytała tylko opisywała stanowisko, ALE, że przyszły już dwie dziewczyny na okres próbny i nie wie. Okres próbny trwa 2 tygodnie, mówiła, że czasami po jednym dniu ktoś rezygnuje. W każdym bądź razie, powiedziałam, że jestem zainteresowana. Zapisała moje nazwisko na kartce wraz z numerem telefonu i kazała czekać. Sytuacja miała miejsce w piątek.
No i chcę się Was doradzić.. Wypada pisać?? 🤔 Dopominać się?? 🤔 Przypominać się?? 🤔Kurczę, tak mi zależy.. Co byście poradzili? Czekać?
Z góry dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam 🤔 może mogłam powiedzieć coś o sobie, jakoś zachęcić.. 

Z drugiej strony no nie chciałam nic mówić skoro nie pytała, żeby nie było to jakoś źle odebrane. Przecież widziała cv. 

Już słuchajcie, nie mam siły do tego, ciągle przeglądam oferty, nawet chciałam wziąć się za własną działalność ale stwierdziłam, że to nie dla mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do końca tygodnia i w piątek zadzwon do Pani kierownik i dopytaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2023 o 19:53, Cloe napisał:

Ja myślę,że jak teraz się nie dostanie do tej pracy to może jak zrobi sobie jakieś dodatkowe kursy i szkolenia,to jej pozwolą tam kiedyś pracować. Ale to nie jest powiedziane,że tak będzie na pewno. 

Dziękuję Wam za zainteresowanie i odpowiedzi, naprawdę 🙂 bardzo jest to dla mnie ważne 🙂

To jest praca w odzieży używanej. Jest uwzględnione, że nie trzeba doświadczenia. Ale i tak lipa.. Była kolejna oferta z tej samej firmy (mają dwie siedziby w miejscowości której jestem). Zrobiłam tak samo, wysłałam CV po czym tak samo dostałam smsa żeby przyjść i sytuacja była identyczna. 

I wydaje mi się, że każda "obca" która przychodzi ma tak samo. 

Księgowość weryfikuje, każe przyjść a kierowniczki i tak wezmą kogo chcą, bez względu na to czy ktoś aplikował czy nie. 

Może praca nie jest zbyt ambitna, ale mi chodzi naprawdę w tej - o prostotę. Miałam już prace z masą obowiązków, mega odpowiedzialnością itd.. a wynagrodzenie wcale nie lepsze. 

Mega chciałabym spróbować. I trochę jestem bezradna.

Jest kilkanaście innych takich punktów. Jak myślicie? Próbować się kontaktować? Jakieś maile, czy osobiście? Przygotować cv, list motywacyjny? Niby nie potrzebują ale może warto zapytać? Może macie jakieś sprawdzone wskazówki jak zachęcić do swojej osoby 🙂🙂 Jestem zdana sama na siebie, nie mam znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Cloe napisał:

Pytanie czy masz już doświadczenie i czy chcą osobę już z doświadczeniem w pracy w sklepie. 

Jeśli nie masz możesz zapytać czy mogłabyś zaczynać chociażby przy metkowaniu towaru na magazynie. Za dużo mniejszą kwotę na zlecenie na początek. Musisz się jakoś sprzedać. 

Gdy nabędziesz doświadczenia, dostaniesz tam etat. 

Też dobra opcja 🙂 dzięki! 

Na pewno niczego nie wysiedzę, czekać też nie ma co. Trzeba działać mimo wszystko, próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×