Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tipp

Przerwanie stosowania tabletek anty

Polecane posty

Ginekolog zapisał mi tabletki antykoncepcyjne "sylvie 30" na 3  miesiące/na moją prośbę wesele, urlop i chcialam uniknac okresu w tym czasie/. Pierwsze opakowanie rozpoczęłam 22 kwietnia w dniu wystąpienia miesiączki. Po nim 7 dni przerwy i kolejne opakowanie które winnam zacząć od 20 maja i skończyć je 9 czerwca. Na tym drugim opakowaniu chciałbym zakończyć. Po nim nastapi krwawienie z odstawienia.

Moje pytanie brzmi: czy w miesiacu zakończeniu stosowania tabletek możliwe jest ze poza krwawieniem z odstawienia wystąpi w tym samym miesiącu okres jakby "dodatkowo" w takim terminie jakbym  nie przyjmowała tabletek anty /czyli np. W terminie 19-25 czerwiec?/

Proszę o szybką odpowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co mam badać? I po co zapisywać cykle a tym bardziej wyznaczać dni płodne? W jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tipp napisał:

Ale co mam badać? I po co zapisywać cykle a tym bardziej wyznaczać dni płodne? W jakim celu?

To spamer 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorszych herezji chyba nigdy nie słyszałam. Monitoruj se co chcesz i czym chcesz każda część z osobna albo wszystkie naraz. Na początku zacznij od głowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za głupie pomysły żeby tylko na 3 miesiące przyjmować tabletki antykoncepcyjne? Beznadzieja, a później problem, bo się wszystko przesuwa albo dodatkowe krwawienia występują. Kontrola cyklu jest po to, by wiedzieć kiedy ma się dni płodne, nawet jak cykl nie jest regularny. Na takim cyclotesterze można robić stałe zapisy i pokazywać ginekologowi wykresy na wizytach. Ale jak wolicie się bawić w tabletki na 3 miesiące to gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za głupia odpowiedź.  Nikt Cie nie pyta czy warto /trzeba brać tabletki przez  3 mce. Skoro biorę tzn ze warto.  Pytanie brzmiało jasno czy wystąpi dodatkowe krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×