Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czy Konrad jest jakoś poważnie chory? Wrzucił wczoraj info, ze będzie wycinanie raka (myślałam, ze może dotyczyło to jakiegoś biednego zwierzaka, który trafił pod opiekę DIOZ). Ale potem był kafelek, ze on jest w szpitalnym ubraniu 😞

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złośliwy nowotwór szyi i głowy 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XD

nabieracie sie na wszystkie bajki i wyludzenia bo "ratuja buedne zwierzaku". wpiszcie w google i poszukajcie prawdy o dioz, o ich nieformalnym!!!! dzialaniu, o wyrokach, o zbiorkach, fotoszopkach, o tym jak sami krzywdza i porzucaja psy jak juz zbiora na ich cel, o tym jak sprzedaja psy za granice, przede wszystkim o tym jak zarabiaja na was, naiwnych ludziach o dobrych sercach. 

  • Thanks 5
  • Haha 7
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

🤡🤡🤡🤡

"Prawda o dioz" to jest jakieś ściekowe insta konto założone przez ludzi związanych z ministerstwem rolnictwa, którym nie pasuje, że dioz robi kontrole i ujawnia, jak pisowscy rolnicy traktują zwierzęta. Odebrali pussy jednej z drugą i się zaczęła nagonka. Piszą te wyssane z palca paszkwile i je wklejają tu i ówdzie. Ha tfu.

9 godzin temu, Mynia napisał:

XD

nabieracie sie na wszystkie bajki i wyludzenia bo "ratuja buedne zwierzaku". wpiszcie w google i poszukajcie prawdy o dioz, o ich nieformalnym!!!! dzialaniu, o wyrokach, o zbiorkach, fotoszopkach, o tym jak sami krzywdza i porzucaja psy jak juz zbiora na ich cel, o tym jak sprzedaja psy za granice, przede wszystkim o tym jak zarabiaja na was, naiwnych ludziach o dobrych sercach. 

 

  • Like 2
  • Thanks 8
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Mynia napisał:

XD

nabieracie sie na wszystkie bajki i wyludzenia bo "ratuja buedne zwierzaku". wpiszcie w google i poszukajcie prawdy o dioz, o ich nieformalnym!!!! dzialaniu, o wyrokach, o zbiorkach, fotoszopkach, o tym jak sami krzywdza i porzucaja psy jak juz zbiora na ich cel, o tym jak sprzedaja psy za granice, przede wszystkim o tym jak zarabiaja na was, naiwnych ludziach o dobrych sercach. 

A co to ma wspólnego z jego choroba o której jest ta rozmowa?

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Mynia napisał:

XD

nabieracie sie na wszystkie bajki i wyludzenia bo "ratuja buedne zwierzaku". wpiszcie w google i poszukajcie prawdy o dioz, o ich nieformalnym!!!! dzialaniu, o wyrokach, o zbiorkach, fotoszopkach, o tym jak sami krzywdza i porzucaja psy jak juz zbiora na ich cel, o tym jak sprzedaja psy za granice, przede wszystkim o tym jak zarabiaja na was, naiwnych ludziach o dobrych sercach. 

Tak, jasne, te wszystkie guzy wielkości melona, psy na metrowym łańcuchu w obs*anych budach to Photoshop. Rzeczywiście, lepiej będzie zwierzętom u patusów.

Widziałam grupkę "prawda o dioz". Patologia się tam cieszy, że koleś ma raka, dno.

  • Like 4
  • Thanks 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2023 o 15:22, Kika98 napisał:

Złośliwy nowotwór szyi i głowy 

OMG, okropne. Dlaczego to dotyka młodych ludzi? Okrutne i krótkie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pokazywał wypis ze szpitala: ziarniniak wegenera, toczeń, borelioza, hepatomegalia, guzy tarczycy i płuc, niedosłuch, anomalie żylne. Brak słów, straszne to po prostu😭

  • Sad 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rety. Nie słyszałam. To już cały organizm zajęty  😞 szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2023 o 21:24, Mynia napisał:

XD

nabieracie sie na wszystkie bajki i wyludzenia bo "ratuja buedne zwierzaku". wpiszcie w google i poszukajcie prawdy o dioz, o ich nieformalnym!!!! dzialaniu, o wyrokach, o zbiorkach, fotoszopkach, o tym jak sami krzywdza i porzucaja psy jak juz zbiora na ich cel, o tym jak sprzedaja psy za granice, przede wszystkim o tym jak zarabiaja na was, naiwnych ludziach o dobrych sercach. 

Dziękuję za ten wpis,dioz to tragedia.znam osobiście Eryka,znam kilka osób pokrzywdzonych przez jich,widziałam w jednej ze spraw osobiście jak okropnie działają, bo działałam w temacie,wiem jak naprawdę dobre instytucje przez nich cierpią. Nie życzę nikomu choroby,ale nie wierzę w dramaty Kondzia.

  • Like 2
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2023 o 22:27, PanciaPomarancza napisał:

Dziękuję za ten wpis,dioz to tragedia.znam osobiście Eryka,znam kilka osób pokrzywdzonych przez jich,widziałam w jednej ze spraw osobiście jak okropnie działają, bo działałam w temacie,wiem jak naprawdę dobre instytucje przez nich cierpią. Nie życzę nikomu choroby,ale nie wierzę w dramaty Kondzia.

Ja tez znam kogoś i kogoś kto zna kogoś i Eryka 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stalo z tym milionem, które zebrali na budowę schroniska w Ukrainie? Poszło na kolejce mieszkanie dla eryczka?

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Ramka napisał:

Ja tez znam kogoś i kogoś kto zna kogoś i Eryka 😂

Ja znam Eryka i ludzi okradzionych przez dioz, to różnica 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2023 o 20:59, kimchi napisał:

Tak, jasne, te wszystkie guzy wielkości melona, psy na metrowym łańcuchu w obs*anych budach to Photoshop. Rzeczywiście, lepiej będzie zwierzętom u patusów.

Widziałam grupkę "prawda o dioz". Patologia się tam cieszy, że koleś ma raka, dno.

Kiedyś tam weszłam i trafiłam na post na którym analizowali jakiej marki mają garnitury założone xD Gdzie mieli na sobie najbardziej basic czarne garnitury. A Admin tej grup sugrował, że jest to jakaś super luksusowa droga marka xD Bo uwaga - był ten sam kolor czyli czarny xD 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2023 o 15:21, PanciaPomarancza napisał:

Ja znam Eryka i ludzi okradzionych przez dioz, to różnica 

Uważasz że Dioz zle opiekuje się zwierzętami?

Załóż własną organizacje i zrob to lepiej zamiast krytykować. 

Dioz mial i nadal ma setki kontroli włącznie z prokuratura, nawet jego mame sprawdzano czy nie przywłaszczyła pieniędzy z organizacji.

Jak widać wszystkie kontrole są bez zarzutu👌

Ale oczywiście ty wiesz lepiej 🤣

 

Konradowi życzę zdrowia, świetny gość z niego.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2023 o 20:24, Mynia napisał:

XD

nabieracie sie na wszystkie bajki i wyludzenia bo "ratuja buedne zwierzaku". wpiszcie w google i poszukajcie prawdy o dioz, o ich nieformalnym!!!! dzialaniu, o wyrokach, o zbiorkach, fotoszopkach, o tym jak sami krzywdza i porzucaja psy jak juz zbiora na ich cel, o tym jak sprzedaja psy za granice, przede wszystkim o tym jak zarabiaja na was, naiwnych ludziach o dobrych sercach. 

Sprzedają psy za granicę 🤣🤦‍♀️

Jak już chcesz ich hejtowac to się bardziej postaraj bo w takie absurdy ci  nikt nie uwierzy.

Sprzedają zagłodzone, maltretowane kundle za granice- juz widze tłumy kupców 🤡🤡🤡

Na ich stories widac jak realnie pomagają zwierzętom i z jakich chorob je wyciągają.

Każdy chyba sobie zdaję sprawę ze leczenie zwierzat to są kolosalne koszty. 

Ja wspieram DIOZ i zawsze bede- robia kawał dobrej roboty.

A nawet jeśli sobie zrobia wypłaty rzędu 10k na miesiac z pieniędzy ze zbiorek to wiesz co?

Jak dla mnie zasługują i na 2x tyle.

To jest praca 24/7, spanie w aucie pod klinika często, ryzykowanie zdrowia i życia na interwencjach, wysiłek fizyczny ale przede wszystkim ogromne obciążenie psychiczne

Cały zespół Dioz zasluguje na wsparcie i gdybym dysponowała taka kasą to dałabym im  nawet milion ufając ze dobrze to zagospodarują ♥️👌

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2023 o 17:59, Zyzyryx napisał:

Wczoraj pokazywał wypis ze szpitala: ziarniniak wegenera, toczeń, borelioza, hepatomegalia, guzy tarczycy i płuc, niedosłuch, anomalie żylne. Brak słów, straszne to po prostu😭

Nie ma w opisie tego jaki to guz mozgu, mam nadzieję że jakiś który da się wyleczyć. 

Niestety ale tyle chorob które ma to na pewno w dużym stopniu wynik tego ze organizm byl skrajnie przemęczony, niedospany, w stresie... 

Oby doszedł do pełni zdrowia.

Sam fakt ze jest w Diozie między pobytami w szpitalu duzo mowi jak bardzo ważne jest dla niego to vo robi i jak kocha zwierzęta.

Nie rozumiem jak można kogos takiego hejtowac

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, CandyGirl napisał:

Sprzedają psy za granicę 🤣🤦‍♀️

Jak już chcesz ich hejtowac to się bardziej postaraj bo w takie absurdy ci  nikt nie uwierzy.

Sprzedają zagłodzone, maltretowane kundle za granice- juz widze tłumy kupców 🤡🤡🤡

Na ich stories widac jak realnie pomagają zwierzętom i z jakich chorob je wyciągają.

Każdy chyba sobie zdaję sprawę ze leczenie zwierzat to są kolosalne koszty. 

Ja wspieram DIOZ i zawsze bede- robia kawał dobrej roboty.

A nawet jeśli sobie zrobia wypłaty rzędu 10k na miesiac z pieniędzy ze zbiorek to wiesz co?

Jak dla mnie zasługują i na 2x tyle.

To jest praca 24/7, spanie w aucie pod klinika często, ryzykowanie zdrowia i życia na interwencjach, wysiłek fizyczny ale przede wszystkim ogromne obciążenie psychiczne

Cały zespół Dioz zasluguje na wsparcie i gdybym dysponowała taka kasą to dałabym im  nawet milion ufając ze dobrze to zagospodarują ♥️👌

Toralnue się zgadzam odnośnie adopcji zagranicznych.
 

Tak oddają psy na zagraniczne adopcje i co z tego? W niektórych krajach jest trudno adoptować psa ze schroniska bo mają mało zwierząt dostępnych do adopcji. I co wtedy lepiej aby taki pies tkwił w boksie schroniskowym w kraju X, zamiast być adoptowany przez rodzine w kraju Y?

Trochę inna sytuacja ale Moi znajomi z pracy z US maja psy adoptowane z Korei i Chin. Tam te psy były na mięsnym targu przeznaczone do zjedzenia, przeleciały na inny kontynent i mieszkają w domach z ogrodem. Czy to automatycznie sprawia, ze oni i organizacja która się tym zajmowała jest zła? Bo pozwoliła na międzynarodowa adopcje? 
 

 

Edytowano przez Bugylina
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bugylina napisał:

Toralnue się zgadzam odnośnie adopcji zagranicznych.
 

Tak oddają psy na zagraniczne adopcje i co z tego? W niektórych krajach jest trudno adoptować psa ze schroniska bo mają mało zwierząt dostępnych do adopcji. I co wtedy lepiej aby taki pies tkwił w boksie schroniskowym w kraju X, zamiast być adoptowany przez rodzine w kraju Y?

Trochę inna sytuacja ale Moi znajomi z pracy z US maja psy adoptowane z Korei i Chin. Tam te psy były na mięsnym targu przeznaczone do zjedzenia, przeleciały na inny kontynent i mieszkają w domach z ogrodem. Czy to automatycznie sprawia, ze oni i organizacja która się tym zajmowała jest zła? Bo pozwoliła na międzynarodowa adopcje? 
 

 

Sama mam dwa psy adoptowane z Polski (mieszkam w UK), adoptowalam z Polski bo po pierwsze w Polsce jest ogromny problem z bezdomnością zwierzat i chciałam pomoc a po drugie w UK jest ciezko dostac do adopcji jak się ma dzieci młodsze niż 16 lat (a ja mam kilkoro). Dioz robi mega robotę,  teraz jada ratować zwierzęta z powodzi z Ukrainy ale idioci powiedzą ze wydali kase na firmowe garnitury i "okradli" ludzi 🤦‍♀️😂

Ja ich wspieram co miesiąc i nie czuje się okardziona ♥️

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.06.2023 o 16:23, CandyGirl napisał:

Uważasz że Dioz zle opiekuje się zwierzętami?

Załóż własną organizacje i zrob to lepiej zamiast krytykować. 

Dioz mial i nadal ma setki kontroli włącznie z prokuratura, nawet jego mame sprawdzano czy nie przywłaszczyła pieniędzy z organizacji.

Jak widać wszystkie kontrole są bez zarzutu👌

Ale oczywiście ty wiesz lepiej 🤣

 

Konradowi życzę zdrowia, świetny gość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.06.2023 o 16:23, CandyGirl napisał:

Uważasz że Dioz zle opiekuje się zwierzętami?

Załóż własną organizacje i zrob to lepiej zamiast krytykować. 

Dioz mial i nadal ma setki kontroli włącznie z prokuratura, nawet jego mame sprawdzano czy nie przywłaszczyła pieniędzy z organizacji.

Jak widać wszystkie kontrole są bez zarzutu👌

Ale oczywiście ty wiesz lepiej 🤣

 

Konradowi życzę zdrowia, świetny gość z niego.

Nie,kontrole nie są bez zarzutu,radzę się dogłębniej zainteresować. 

I akurat czesto współpracuje i pomagam fundacjom, ale takim które  nie robią lewizny. I wiem dzięki temu,jak wszystkie fundacje mająpod górkę z wszelkimi organami i to dzięki aferom diozu akurat

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2023 o 20:59, PanciaPomarancza napisał:

Nie,kontrole nie są bez zarzutu,radzę się dogłębniej zainteresować. 

I akurat czesto współpracuje i pomagam fundacjom, ale takim które  nie robią lewizny. I wiem dzięki temu,jak wszystkie fundacje mająpod górkę z wszelkimi organami i to dzięki aferom diozu akurat

Nie są bez zarzutu? Ale zdajesz sobie sprawę że chociażby ministerstwo rolnictwa ma z nimi na pienku i tylko czeka na ich potknięcie aby mieć pretekst do zamknięcia organizacji? O policji nie wspominajac. Gdyby wyszły nieprawidłowości to DIOZ już by nie istnial i byloby o tym głośno (i nie mowie tu o drobiazgach typu ze gdzies na terenie DIOZ wystawał kawałek worka z ziemi i się kontrola do tego przyczepiła ze to niebezpieczne dla zwierząt- szkoda ze łańcuchy i dziurawe budy są wg urzędników super warunkami dla psów.).

Skoro im nie ufasz ( twoje prawo) nie wspieraj, nikt cie przeciez nie zmusza♥️

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje,ze Konrad z tego wyjdzie..nie wiedziałam,że aż tyle chorób ma :classic_ohmy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×