Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gabriela kupiła książkę kucharską, będzie relacjonować gotowanie, póki co największy problem ma ze zrozumienie miar i wag, próbuje, jak sama wskazała, to rozczytywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma tez problem z rozszyfrowaniem skladnikow - w przepisie na rosol bylo napisane "2 pory" i gaba sie zastanawia, czy chodzi o portki czy moze pory roku

po ugotowaniu pierwszego w zyciu rosolu umiejetnosci kucharskie gaby wzrosna z 5/10 na co najmniej 8/10, a wy huby co, pewnie dieta pudelkowa? nawet mi was nie zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, siemanko123 napisał:

ma tez problem z rozszyfrowaniem skladnikow - w przepisie na rosol bylo napisane "2 pory" i gaba sie zastanawia, czy chodzi o portki czy moze pory roku

po ugotowaniu pierwszego w zyciu rosolu umiejetnosci kucharskie gaby wzrosna z 5/10 na co najmniej 8/10, a wy huby co, pewnie dieta pudelkowa? nawet mi was nie zal

Serio?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gaba jak ty może się spotykać z klasizmem w środowisku dziennikarskim jak do niego nie należysz? Czy ja skoro mam prawo jazdy do należę do środowiska kierowców F1 i Hamilton ma podziwiać moje codzienne rajdy po S8?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy za to do bandy słoików, którzy szantażują otoczenie byciem z Podlasia przez całe życie, choć pokończyli studia i w niczym się nie muszą wysilać w jakichs g*wnopracach. Czyli jest jak ludzie którymi gardzi, zagarniając całą uwagę, którą można by poświecić ludziom stamtąd i z innych małych miejscowości. Na miejscu matki bym żałowała, że złotówkę w to to włożyłam. 

Edytowano przez Kika98
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×