Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Alicja katarzyna

Matka nieboska

Polecane posty

Dnia 30.08.2023 o 14:24, Alicja katarzyna napisał:

Teraz będzie wydawać swój erotyk. 50 twarzy Greya z Gliwic.

To jest bardziej niż krindż. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestałam obserwować, bo się już nie dało. Egocentryczka jakich mało. Tylko narzeka na wszystko. Po kilku kafelkach miałam jej dość, współczuje osobom, które spędzają z nią czas na codzień. I jeszcze ostatni przypal o marzeniach erotycznych z 18 letnim sąsiadem, współczuje jej mężowi, poważny facet, biznesmen, pewnie się kontrahenci po cichu z niego śmieją. Powinien tej kobiecie internet odłączyć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Ann39 napisał:

Przestałam obserwować, bo się już nie dało. Egocentryczka jakich mało. Tylko narzeka na wszystko. Po kilku kafelkach miałam jej dość, współczuje osobom, które spędzają z nią czas na codzień. I jeszcze ostatni przypal o marzeniach erotycznych z 18 letnim sąsiadem, współczuje jej mężowi, poważny facet, biznesmen, pewnie się kontrahenci po cichu z niego śmieją. Powinien tej kobiecie internet odłączyć.

Bardziej robi wstyd sąsiadowi. Bez przesady, że jej mąż porządny facet , wie z kim żyje i kogo wybrał. Już nie żałujmy go tak bardzo. Widać po Ance, że chce być jak Blanka L., tylko ma się za bardziej oświeconą. Jak komentowała ostatnio czary mary ceremoniały kakao, to mi się przypomniało, że na bali też jakieś chrzty, oczyszczenia przechodziła. Z firmą oczywiście wszystko się opóźnia jak zwykle, miał być szał, produkty, nowa odsłona skarpet i co? I nico. Dieta taka super i ruch siedem razy w tygodniu i co. I nico. Bo to tylko pod publiczkę jest, jak dla mnie, to ona ani miski czystej nie trzyma, ani alko nie odstawiła. Już po operacji na woreczek tak super się odżywiła i jej szybko przeszło. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×