Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mariakatie

Agresywne zachowanie faceta

Polecane posty

Nie będę opisywać tutaj całej sytuacji, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Niestety przyłapałam faceta na kłamstwie, który przez jakiś czas nie wiedział o tym, że znam prawdę. Niestety kiedy skonfrontowałam się z nim i powiedziałam mu, że o wszystkim wiem on wybuchł gniewem, agresją i złością. Dlaczego mnie obwinia, rzuca się na mnie, skoro to on zawinił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

45 minut temu, mariakatie napisał:

Niestety kiedy skonfrontowałam się z nim i powiedziałam mu, że o wszystkim wiem

Może zrobiłas afere o koperek. Może Twoje powidziałam mu, to było wywalienie jadu, żalu, pretensji i przypomnienie każdej skuchy do 10lat wstecz. Może Twoje postępowanie było powodem dlaczego  zrobił tak jak zrobił i nie był dumny z tego ale...gdybys była w porządku to by nie musiał tego robić. 

NIe wiadomi o co chodzi, opisujesz syt. jakbys była święta i trafiłaś na diabła wcielonego i szukasz pocieszenia. IMO czasem wina leży po środku i sie wkurzył.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasyczna reakcja niepewnego siebie beciaka. Ale to w sumie nie chodzi o płec, co niską pewnośc siebie.

Osoby pewne siebie nie mają problemu z przyznaniem do błędu , czyli wzięciem odpowiedzialności.

Tak sie zachowują tylko piiss... 

Facet do wymiany. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze zepsułas mu wizja faceta z teledysku i sie wkurzył bo on juz se miał cos zaplanowane a ty mu to psujesz 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

25 minut temu, PokitaViolette napisał:

Osoby pewne siebie nie mają problemu z przyznaniem do błędu , czyli wzięciem odpowiedzialności.

Znasz to z autopsji. Jesteś na kafe jednym z wielu przykładów osoby, która wypala agresją kiedy jest złapana za słowo. Praca nad sobą czyni cuda.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×