Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Pamiętacie sohayo? Jej odklejki są niesamowite. Wyprowadziła się z mieszkania bo jej koleżanka naopowiadała jej jakichś bzdur o duchach, stwierdziła że psychoterapeuci na niczym się nie znają i ona otworzy swój gabinet kołczingowy, napisała ebooka (w dwa tygodnie - to musi być niesamowite dzieło xd). Jak jej słucham to mam wrażenie że jest pijana albo pod wpływem czegoś innego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, dramcia i psycholoszka nagrały o niej filmiki. Na własną rękę nie nadążałabym za tymi aferami. Myślałam, że wyszła na prostą po filmiku, w którym wyznała że została wykorzystana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2023 o 23:34, LadyZgaga napisał:

Tak, dramcia i psycholoszka nagrały o niej filmiki. Na własną rękę nie nadążałabym za tymi aferami. Myślałam, że wyszła na prostą po filmiku, w którym wyznała że została wykorzystana..

Wykorzystana? Coś mnie ominęło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kabanosy dojrzewające napisał:

Wykorzystana? Coś mnie ominęło 

Tak, po tym jak pisała o s3ksie na śpiocha wyznała, że miała takie przekonania bo była w toksycznym związku, w którym była wykorzystywana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2023 o 19:54, LadyZgaga napisał:

Tak, po tym jak pisała o s3ksie na śpiocha wyznała, że miała takie przekonania bo była w toksycznym związku, w którym była wykorzystywana. 

Smutne jest w takim razie, że po takim doświadczeniu rozpoczęła znajomość z Gonciarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.07.2023 o 19:26, Kabanosy dojrzewające napisał:

Dlaczego?

Gonciarz też odklejony. Trzeba mieć talent żeby rozwalić milionowy kanał. A jemu się udało. Wyświetlenia po 12 tys. Myśli, że go oświeciło, a jedynie co najwyżej odwaliło mu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kabanosy dojrzewające napisał:

Myślicie że Sohayo ćpa z Gonciarzem? Skoro z niego wyszła patola, a są "przyjaciółmi" to w sumie czemu nie

Ja jestem przekonana o tym 😀 BTW skomentowała jakoś aferę z Gonciarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Blada napisał:

Ja jestem przekonana o tym 😀 BTW skomentowała jakoś aferę z Gonciarzem?

Chyba się nie odniosła. I lepiej dla niej żeby milczała, bo jak zacznie go bronić to pogrąży się już całkowicie 🤡

Ale te ich uduchowione brednie, to odklejone gadanie zalatuje takim ostrym przećpaniem 😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Kabanosy dojrzewające napisał:

Chyba się nie odniosła. I lepiej dla niej żeby milczała, bo jak zacznie go bronić to pogrąży się już całkowicie 🤡

Ale te ich uduchowione brednie, to odklejone gadanie zalatuje takim ostrym przećpaniem 😬

A ja mam przed oczami scenę jak chodzi na czworaka po lesie w filmiku z Gonciarzem 😀

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Kabanosy dojrzewające napisał:

Ostoja moralności, krytykująca kremy Z filtrem 😂

Pewnie Gonciarz na terapię chodzi do gabinetu rozmów Sohy xD

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×