Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
jestem_glodna

ZycieJestPiekne

Polecane posty

Jezu Kaśka w dzisiejszych czasach reklamowanie diet sokowych jest może nie tyle co niemodne ale już nawet szkodliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, goscinex napisał:

podbijam.

co tam u kaski?😄

Jak wyżej. Ostatnio znowu reklamowała diety sokowe. Dawno ich fenomen został obalony, jednak tu wciąż żywy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo ona dalej pewnie sie glodzi, zeby jakies faldki sie nie daj boze nie porobily na biodrach. ciekawe czy ma zaburzenia odzywiania, bo podejrzewam, ze moze miec - sadzac po jej relacjach, ze kiedys byla „paczkiem”, a dzisiaj sie katuje treningami i sokami.

no dobra, a cos poza tym ciekawego sie dzieje? bo dawno nie zagladalam. dalej ten sam facet i te same biznesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic nowego... ale planuje nowe miasta mieć w ofercie, była chyba Łódz, Poznań no i mieszkanie w Hiszpanii. Ciekawe czy to jej zasługa czy ten jej Paweł jest taki ogarnięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, laureatka napisał:

Chyba nic nowego... ale planuje nowe miasta mieć w ofercie, była chyba Łódz, Poznań no i mieszkanie w Hiszpanii. Ciekawe czy to jej zasługa czy ten jej Paweł jest taki ogarnięty?

to kupili to mieszkanie w Hiszpanii?… cos kiedys narzekala, ze miec takie zagraniczne mieszkanie to „smycz”, no i problem ocupas w Hiszpanii..

 

no nie ukrywajmy, bez Pawla by sie tak nie dorobila. gosc robi od lat finansach jako wysoko postawiony ktos tam.

a ona? jak go poznala to robila w korpo na srednim szczeblu, pani po socjologii,  i jedno male mieszkanko w kredycie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako kto on pracuje ? Bo ja w branży finansowej się nie orientuje. Wgl ile ktoś taki może zarabiać? Czy to naprawdę takie kokosy? Bo tez nie sądzę aby K z tych paru mieszkań miała na te wszystkie zagraniczne wyjazdy i codzienne stołowanie się na mieście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, jestem_glodna napisał:

Jako kto on pracuje ? Bo ja w branży finansowej się nie orientuje. Wgl ile ktoś taki może zarabiać? Czy to naprawdę takie kokosy? Bo tez nie sądzę aby K z tych paru mieszkań miała na te wszystkie zagraniczne wyjazdy i codzienne stołowanie się na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 nie pamietam szczegolow, wyszukaj sobie jego dane w googlu, wpisz pawel +imie i nazwisko kaski

w finansach tak, sa pieniadze…. 😉 

mysle, ze maja sporo kasy, bo brali rowniez udzial w roznych inwestycjach, jest to po prostu rozsadne lokowanie kapitalu, takie zycie na kredycie 😉 ale z mozliwoscia wydawania.

zadnych zobowiazan, dzieci, wydaja kase tylko na siebie, on kasa z etatu i inwestycji, ona sie podpiela i udalo jej sie rozkrecic te mieszkania, podczas gdy on zarabia na etacie i wszystko smiga

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś poszło nie tak. Namiętnie Kaśka pokazuje efekty współpracy z klinika medycyny estetycznej, jednak wszystko idzie w drugą stronę. Chyba chciała się odmłodzić, a wyszło na odwrót. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to mam wrazenie, ze ona się z spf nie lubi... brzydkich przebarwień się nabawiła, pewnie lepiej sie nie chronic a potem chodzić na zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no coż, takie priorytety mają nasze influencerki, wojaże, zabiegi, ciuszki ale na ortodonte/lohopede już szkoda.

Przykład szusz - torebki, zakupocholizm a zęby w tragicznym stanie i utyka, ale na rehabilitacje też nie ma

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta dziewczyna wygląda jak 60-cio latka. Żywa antyreklama tej kliniki, masakraaaaaaaa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Milutkaa napisał:

Jak dla mnie za chuda i fakt wyglada bardzo poważnie. Ja nawet nie wiem ile ma lat? Chyba po 40 już jest? 

 

Chyba jest koło 50tki ale skoro korzysta z medycyny estetycznej to takich zmarszczek mieć nie powinna. No tak jak piszę - żywa antyreklama tego novique w gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez ona nie ma jeszcze 40tki, tzn kojarze, ze bedzie miec na koniec roku

ale wyglada na twarzy niekorzystnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz gdy wstawiła relacje to mówię poważnie, ale aż  niedowierzalam. Byłam świecie przekonana, ze wstawiła ją z filtrem postarzajacym. Naprawdę coś tu nie gra. Albo jeszcze ten siwy odrost. W wieku 39 lat ? Kiedyś namiętnie pokazywała wizyty u fryzjera a teraz totalny foch na dbanie o włosy. Zobaczcie te rolke z Dorotowa. Idealnie to widać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, laureatka napisał:

przeciez ona nie ma jeszcze 40tki, tzn kojarze, ze bedzie miec na koniec roku

ale wyglada na twarzy niekorzystnie

Urodzona 16.12.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż poszłam zobaczyć o co tyle szumu. Masakra, co ona ze sobą zrobiła… zaczyna wyglądać już jak karykatura samej siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież wyglada normalnie…. Sa ludzie którzy długo wyglądają młodo i tacy którzy wyglądają bardziej dojrzałe… jaki macie z tym problem? Najważniejsze ze jest zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Glos_rozsadku napisał:

No przecież wyglada normalnie…. Sa ludzie którzy długo wyglądają młodo i tacy którzy wyglądają bardziej dojrzałe… jaki macie z tym problem? Najważniejsze ze jest zdrowa

Zerknęłam na insta i też nie wiem w czym problem. Kaśka nie ukrywa, że nie przepada za makijażem, filtrów pewnie też nie uzywa, bo to nie Skrzynecka, że się wyślizga na maksa i poucza o samoakceptacji. Pewnie dlatego wrażenie, że się postarzała. Odrost jej nie pomaga, ale skoro jej nie przeszkadza to w czym problem. 

Edytowano przez Anitella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Anitella napisał:

Zerknęłam na insta i też nie wiem w czym problem. Kaśka nie ukrywa, że nie przepada za makijażem, filtrów pewnie też nie uzywa, bo to nie Skrzynecka, że się wyślizga na maksa i poucza o samoakceptacji. Pewnie dlatego wrażenie, że się postarzała. Odrost jej nie pomaga, ale skoro jej nie przeszkadza to w czym problem. 

Nie ma zapisanych tych relacji z wcześniej, ale gdybys je zobaczyła, to byś zmieniła zdanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie podać jej nazwe na insta? Kiedyś ją obserwowałam, gdzies mi zginęła i nie mogę jej znalezc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, jestem_glodna napisał:

Nie ma zapisanych tych relacji z wcześniej, ale gdybys je zobaczyła, to byś zmieniła zdanie 

Ale ja ją znam z YT. Fakt, widać że coś tam ponaciągała, ale z umiarem. Zobacz sobie ImMoniaaa na YT, albo Vienna in the bag, dziewczyny mają maski zamiast twarzy. U Kaśki jest zmiana, ale subtelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Anitella napisał:

Ale ja ją znam z YT. Fakt, widać że coś tam ponaciągała, ale z umiarem. Zobacz sobie ImMoniaaa na YT, albo Vienna in the bag, dziewczyny mają maski zamiast twarzy. U Kaśki jest zmiana, ale subtelna.

no wlasnie u kaski to o to chodzi - ze nie wiadomo o co chodzi 😂 ze tak jakby chciala ale nie mogla. wiec tu sobie cos wstrzyknie, tam usta powiekszy- ale wlos siwy, zaniedbana cera czy to seplenienie pozostana i tak czlowiek patrzy/ slyszy i sam nie wie… 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, goscinex napisał:

no wlasnie u kaski to o to chodzi - ze nie wiadomo o co chodzi 😂 ze tak jakby chciala ale nie mogla. wiec tu sobie cos wstrzyknie, tam usta powiekszy- ale wlos siwy, zaniedbana cera czy to seplenienie pozostana i tak czlowiek patrzy/ slyszy i sam nie wie… 

Fakt, to się trochę gryzie. Swoją drogą jeśli chodzi o siwy odrost, to zauważyłam, że dziewczyny, które farbują się u fryzjera mają do niego tendencję. Taki paradoks. Niby ich stać, a wybierają taki sposób na zaoszczędzenie kasy. Jak już mają pół głowy siwej, to dopiero wtedy farbują. Karolina Samson ma tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten salon kosmetyczny novique ktory reklamuje nie widzi że ona jest ich antyreklamą? Tyle do nich chodzi a z wizyty na wizytę wygląda gorzej i starzej. Same zmarchy i ta chuda zniszczona twarz…Mam dwie kolezanki które zrezygnowały z wizyty jak zobaczyły kaśkę po tych wszystkich cud zabiegach xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×