Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sylva07

Wiadomości na poczcie o2 od kobiet z rosji

Polecane posty

Witam, mam pytanie. Czy otrzymywaliście kiedyś takie wiadomości na poczcie:

"Chcę znaleźć poważny związek. Ja mieszkam w Rosji.
W tym roku skończyłem 31 lat. Gdy mam czas kocham jeździć na rowerze i oglądać filmy.
Będę szczęśliwy do odczytania listu. Kseniia."?

Na końcu umieszczone zdjęcie kobiety. Tutaj chodzi akurat o pocztę o2. Zastanawiam się z koleżanką czy to spam losowy czy trzeba być zarejestrowanym na jakiś portalach randkowych? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że tak. Warto wziąć pod uwagę że w wolnej Rosji kobiety czują się bardzo samotne na jednego mężczyzny przypada obecnie 15 kobiet dlatego podobne wiadomości wysyłane są masowo głównie do Afryki i polski  

Po zarejestrowaniu się w takim portalu już nie dają ci spokoju. 

Od momentun mojej rejestracji i dodania zdjęć na których siedzę na masce mojego samochodu pozbawionego drzwi od strony kierowcy (dla cyrkulacji powietrza podczas lata) z złotym łańcuchem uśmiechem na twarzy i luźnym podejściem do życia, otrzymuję liczne wiadomości. Kobiety które do mnie piszą są różnej płci.

Jedna z nich wspomniała że odwiedzi moje miasto abysmy mogli wspólnie spędzić czas w lesie. Pomyślałem że dużo nas łączy oboje lubimy lasy. 

Co ciekawe osoba podająca się za pół kobietę pół rybę chciała zostać moją instruktorką nauki pływania obiecując zabrać mnie na samo dno morza. 

Przechodząc dalej pewna osoba o pseudonimie "Monika" często była uporczywa w swoich wiadomościach. Jej zachowanie budziło moje zaniepokojenie. Co ciekawe Monika wielokrotnie powtarzała zdanie "jestem chętny..."

Ponadto pewna osoba podająca się za szefową odwiedziła moją skrzynkę pocztową. Wywierała na mnie presję aby zwracać się do niej z włoskim akcentem "bossini". Jej pozycja hierarchiczna była tak wysoka że postanowiłem zignorować jej zaloty co jest typowe w przypadku osób o takim społecznym statusie.

Oczywiście było ich więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×