Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika98

Crush on trash

Polecane posty

Kto chętny na gąbeczki do naczyń z zasyfionej gąbki ze śmietnikowej kanapy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kika98 napisał:

Kto chętny na gąbeczki do naczyń z zasyfionej gąbki ze śmietnikowej kanapy? 

fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomijajac, ze ktos bezsensu wyrzucil kanape, zamiast wywiezc na wysypisko.

upcycling w wykonaniu crush jest złem.

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U niej to jest zwyczajne zbieractwo. Skończy w programie uwaga, że zawaliła śmieciami mieszkanie i robale ja zjadly. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.07.2023 o 18:01, Kartofelcia napisał:

U niej to jest zwyczajne zbieractwo. Skończy w programie uwaga, że zawaliła śmieciami mieszkanie i robale ja zjadly. 

Coś więcej, jakby chodziło o zbieractwo to by się tak chętnie nie dzieliła tymi bublami i nie wpychała ich ludziom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam ją podglądać co zbiera i w szoku jestem. Masakra 😀 niektóre rzeczy to serio.. śmierdzą i nie są warte wyciągania. Ostatnio coś miała tak dużo nagranych instastories, to się przeraziłam po co ona to zabiera do domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja ją lubię:) 

przekracza wiele granic swoimi eksperymentami, więc wcale się nie dziwię że czujecie dyskomfort oglądając ją 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, M90 napisał:

a ja ją lubię:) 

przekracza wiele granic swoimi eksperymentami, więc wcale się nie dziwię że czujecie dyskomfort oglądając ją 🙂

Możesz zjesc psia kupę z chodnika i tez przekroczysz granice i wzbudzisz dyskomfort, tylko po co. Ekologia powinna działać w oparciu o nowe technologie a nie cofanie się do plejstocenu, bycie brudasnica i czasochłonne rozwiązania, które wszystkich uwiąza w domu. To ze ona robi zamęt i sprawia wrażenie ze ratuje świat nie oznacza, ze cokolwiek realnie robi. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Kika98 napisał:

Możesz zjesc psia kupę z chodnika i tez przekroczysz granice i wzbudzisz dyskomfort, tylko po co. Ekologia powinna działać w oparciu o nowe technologie a nie cofanie się do plejstocenu, bycie brudasnica i czasochłonne rozwiązania, które wszystkich uwiąza w domu. To ze ona robi zamęt i sprawia wrażenie ze ratuje świat nie oznacza, ze cokolwiek realnie robi. 

ojej, nie udław się przypadkiem 😄

czy ja gdzieś napisałam że ona ratuje świat? napisałam, że eksperymentuje 🙂  nie każdy ma możliwości finansowe na bycie nowoczesnym i opieranie się o nowe technologie. z mojej wiedzy wynika, że w plejstocenie nie było ani miast, ani śmietników, ani recyklingu, więc już tak nie wyolbrzymiaj 🙂 

a to że coś powinno działać tak jak Ci się wydaje to nie są fakty, tylko Twoje wyobrażenia 🙂 najpierw sobie zobacz jakie masz w domu nowe technologie, potem zobacz jak to działa u Ciebie w dzielnicy, na osiedlu, w mieście, rejonie... to będzie smutny reaserch (no chyba że mieszkasz w Danii! 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomnę już o tym, że rzeczy takie jak elektronika, pokrywki do garnków, zabawki dla zwierząt i dzieci, to wszystko musi mieć certyfikat bezpieczeństwa, o czym ona notorycznie zapomina, grzebiąc łapami i majstrując tego typu rzeczy. Ciekawe do kogo w razie czego się zwrócą ludzie o odpowiedzialność. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, M90 napisał:

nie każdy ma możliwości finansowe na bycie nowoczesnym i opieranie się o nowe technologie.

a jakie to zasoby finansowe nalezy miec, zeby spelnic? co masz konkretnie na mysli? co jest niedostepne dla przecietnego czlowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×