Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
taktoja

Jak się powstrzymać i nie napisać?

Polecane posty

Miałam z kimś świetny kontakt. Pisaliśmy do siebie przez 3 miesiące non stop. I nagle on zaczął się odcinać ode mnie. Mnie strasznie kusi pisać i to robię, on mi odpisuje po 5h albo na drugi dzień. Ośmieszam się, wiem. Ale nie potrafię inaczej. 

Jak się powstrzymać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, pokraka.taka napisał:

Znajdź sobie zajęcie zastępcze, coś co zajmie Twoją głowę i nie będziesz myślała.

Próbuję ale myśli mam tylko w jedną stronę. Serio nie potrafię myśleć o niczym. Strasznie się czuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, taktoja napisał:

Wolałabym normalną poradę 

Związku to wymiana handlowa wy dajecie pusie my atencje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 4718 napisał:

Związku to wymiana handlowa wy dajecie pusie my atencje 

Uczucia tak nie działają 

 

33 minuty temu, Kiit napisał:

Za długo pisaliście mu się znudziło.

Tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Słoik w dupie napisał:

Uczucia tak nie działają 

 

Tak 

Dokładnie tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My się widywalismy ale nie na randkach tylko u znajomych. Nie tylko pisaliśmy. To nie jest znajomość z internetu. 

10 minut temu, pokraka.taka napisał:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet widząc rozchylone nogi dla niego czuje się jak bezdomny któremu kupilas krajzerke i się zako...e 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 4718 napisał:

Facet widząc rozchylone nogi dla niego czuje się jak bezdomny któremu kupilas krajzerke i się zako...e 

Jeśli jest to wyposzczony desperat którego zadna nie chce to tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Słoik w dupie napisał:

Tylko na giełdzie tak to może działać 

Mówię ci jak jest ale możesz zaklinac rzeczywistości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Słoik w dupie napisał:

Jeśli jest to wyposzczony desperat którego zadna nie chce to tak. 

Jak ma dobre serce to doceni pusie nawet mając dużo pusi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mariner6 napisał:

To tym bardziej znak ze znudzilas mu sie.

Najlepsza metoda na dzis  jest odzwierciedlanie zachowania drugiej strony.On sie oddala? ty tez! ZObaczysz jak szybko nagle sobie o tobie przypomni:) LOL Wiec zawies pisanie skoro on nie ma ochoty i zrob to konsekwentnie .Bedziesz zaskoczona z efektu :)Nagle zapala do ciebie wielka tesknota.

Napisz nam jak bylo 🙂 

Bardzo bardzo bym chciała. Postaram się. Tylko już milion razy próbowałam i zawsze przegrywam ze sobą i pisze do niego. Właśnie chodzi o to że nie umiem się powstrzymać. Probuje przysięgam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kieruj się uczuciami myśl trochę też. Bo faceci to jak cwani księgowi maklerzy giełdowi jeśli chodzi o ich duchowość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ERA OF COPE napisał:

𝖓𝖎𝖊 𝖜𝖎𝖊𝖒 𝖕𝖔 𝖈𝖔 𝖕𝖗𝖔𝖇𝖚𝖏𝖊𝖘𝖟 𝖘𝖎𝖊 𝖕𝖔𝖜𝖘𝖙𝖗𝖟𝖞𝖒𝖞𝖜𝖆𝖈 𝖟 𝖙𝖞𝖒. 𝖟𝖞𝖏𝖊𝖒𝖞 𝖜 𝖈𝖟𝖆𝖘𝖆𝖈𝖍 𝖜𝖔𝖑𝖓𝖔𝖘𝖈𝖎 𝖘𝖑𝖔𝖜𝖆, 𝖒𝖔𝖟𝖊𝖘𝖟 𝖓𝖆𝖕𝖎𝖘𝖆𝖈 𝖈𝖔 𝖈𝖍𝖈𝖊𝖘𝖟, 𝖉𝖔 𝖐𝖔𝖌𝖔 𝖈𝖍𝖈𝖊𝖘𝖟. 𝖏𝖆𝖐𝖇𝖞 𝖓𝖎𝖊 𝖈𝖍𝖈𝖎𝖆𝖑 𝖈𝖟𝖞𝖙𝖆𝖈 𝖙𝖔 𝖇𝖞 𝖈𝖎𝖊 𝖟𝖆𝖇𝖑𝖔𝖐𝖔𝖜𝖆𝖑.

Chodzi o to że odpisuje ze 2 razy na dobę. Po iluś godzinach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taktoja napisał:

Chodzi o to że odpisuje ze 2 razy na dobę. Po iluś godzinach 

Może ćpa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taktoja napisał:

Chodzi o to że odpisuje ze 2 razy na dobę. Po iluś godzinach 

Więź netowa tzn mamcjewdoopie a na spotkaniach nie zaiskrzyło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Słoik w dupie napisał:

Więź netowa tzn mamcjewdoopie a na spotkaniach nie zaiskrzyło 

Tak mogła mieć za małe cycki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, 4718 napisał:

Tak mogła mieć za małe cycki 

Można dawać komuś wolny wybór i zostawić dobre wspomnienia, w porządku znajomość, nawet podzielić się z kimś spostrzeżeniami, dowiedzieć się czegks nawet jsk nie wyjdzie. A można też sobie ryc banie i traumatyzowac.siebie samego też.ciekawe jak wolicie. 

Edytowano przez Słoik w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Słoik w dupie napisał:

Można dawać komuś wolny wybór i zostawić dobre wspomnienia, w porządku znajomość, nawet podzielić się z kimś spostrzeżeniami, dowiedzieć się czegks nawet jsk nie wyjdzie. A można też sobie ryc banie i traumatyzowac.ciekawe jak wolicie. 

Kiedyś byłem i fajnie przyszła w mini białej ale brak cycokow mnie trochę zrazil 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 4718 napisał:

Kiedyś byłem i fajnie przyszła w mini białej ale brak cycokow mnie trochę zrazil 

Aha. Ja widziałam 9 i pół tygodnia bo tu zachwalali że takie hot i się srogo znudziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Słoik w dupie napisał:

Aha. Ja widziałam 9 i pół tygodnia bo tu zachwalali że takie hot i się srogo znudziłam.

Na zdjęciach miała a przyszła dość płaska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, taktoja napisał:

Ciężko mi z tym 

A masz cycki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pokraka.taka napisał:

Oczywiście, że nie zacznie pisać jak ona przestanie. To działa tylko w dziwnym świecie Mariana. Normalnie ludzie jak widzą, że ktoś jest na nie to rezygnują. Nie da się nikogo do niczego zmusić. 

Teraz jej odpisuje z grzeczności, ona przestanie pisać on przestanie odpisywać.  

tez wydaje sie to prawdopodobne, chyba ze to wytrawny gracz w stylu Mariana ktorego kreci niedostepnosc emocjonalna (a malo to takich...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Słoik w dupie napisał:

tez wydaje sie to prawdopodobne, chyba ze to wytrawny gracz w stylu Mariana ktorego kreci niedostepnosc emocjonalna (a malo to takich...)

Nie ja zdaję sobie sprawę że on ma mnie gdzieś tylko nie umiem tej mojej dumy wyciągnąć na wierzch i go olać tak jak dawno powinnam. Nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pokraka.taka napisał:

Też tak sądzę, każdy chce mieć jakieś poczucie bezpieczeństwa. A nie ze wiecznie musisz kombinować, bo ktoś się znudzi. 

Powiem tak on mi raz daje odczuć że jest zainteresowany a potem właśnie nie odzywa się cały dzień i tak w kółko. Nie rozumiem dlaczego tak robi 

Jak nie chce utrzymywać ze mną kontaktu to niech to powie bo tak byłoby łatwiej i nawet mu to powiedziałam kiedyś. Nie lubię takiego grania. Mnie zależy ale gdyby powiedział jasno ze jemu nie to bym olała a tak raz tak raz tak mi daje znać i nie wiem o co mu chodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mariner6 napisał:

Boisz sie  bolu odrzucenia bo odbierasz to jako bol fizyczny.Nasz mozg nie  rozroznioa miedzy bolem psychicznym a fizycznym.

Uswiadom sobie ze fakt ze on sie "zwalnia" jest dla ciebie pozytywem bo otwiera ci mozliwosc nawiazania bardziej interesujacej znajomosci.A tego kwiatu jest pol swiatu.:) Trzeba zbac swoja wartosc a to ty jestes zawsze wartoscia.Na plaszczynie spolecznej to obowiazkiem faceta jest zabiegac o kobiete(!)  a jej rola to tylko wyrazac zgode lub niezgode:) na zblizenie intymne.Tu mozesz uznac ze nie spelnial twoich oczekiwan  a twoja proba poszukiwania u niego atencji wzbudzi w nim tylko pogarde wobec ciebie.Potrzebne ci to ?

Znaj swoja wartopsc i szanuj sie to i inni cie beda szanowali.

Dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×