Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olamakola10

Zachowanie partnera

Polecane posty

Czy uważacie, za normalne zachowanie, że mój partner zabrania mi dodawać zdjęcia na media społecznościowe z nim ? Gdy kiedyś dodałam musiałam je usunąć, nie rozumiem tego, gdyż chciałabym dodać taką fotografię. Również w towarzystwie unika mojego kontaktu, o co może mu chodzić ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On na swoim koncie posiada zdjęcie ze mną.. Ogólnie nie wiem, ale często gada mi o byłej i czsami czuję, że muszę coś zmienić w sobie żeby przypodobać się mu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, olamakola10 napisał:

On na swoim koncie posiada zdjęcie ze mną.. Ogólnie nie wiem, ale często gada mi o byłej i czsami czuję, że muszę coś zmienić w sobie żeby przypodobać się mu 

Tak, musisz coś zmienić

Obiekt zainteresowań

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Qiann napisał:

Na normalnego.

 

Masz być podobna do byłej? To znaczy że jeszcze mu z głowy nie wywietrzała. Marnie to widzę, was razem.

Mówi mi zawsze, że nigdy nic do niej nie czuł i była mu obojętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qiann napisał:

Jak była byłą, to niemożliwe.

Możliwe, że dalej coś do niej czuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Qiann napisał:

Możliwe, jednak jak jest z tobą to nie powinien opowiadać o byłej czy byłych, to jest zawsze przykre chyba? 

No tak, bo czuję się z tym źle... Jakby był tylko ze mną dlatego żeby się pocieszyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mariner6 napisał:

On sie ciebie wstydzi ,a wiec jestes tylko bzykadelkiem .Pora to zrozumiec .

Przecież chyba muszę mu się jakoś podobać, skoro jednak jesteśmy ze sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, olamakola10 napisał:

Przecież chyba muszę mu się jakoś podobać, skoro jednak jesteśmy ze sobą 

musi gdzies otrzec lzy i czlonek tez a czy ci pasi ze baby mu lataja po glowie jedna po drugiej to juz twoja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Chochoł napisał:

musi gdzies otrzec lzy i czlonek tez a czy ci pasi ze baby mu lataja po glowie jedna po drugiej to juz twoja decyzja

Długo zwlekał żeby się ze mną związać, mówił , że nie jest jeszcze gotowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 4777.0 napisał:

Tak uważam że to normalne ma prawo nie swiecic rýjem po necie jak nie chce 

Nawet bywa że samica ma typa multimilardera np 300 miliardów dolarów i on sobie woli pozostać anonimowy mimo że ona robi karierę influancerki 

Tylko on ze mną zdjęcie wstawił, a mi jakby zabrania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 4777.0 napisał:

Jest to przykre ogólnie bo jak mamy samca i samice, to gdy mamy ocenę otoczenia np 10 koleżanek jej powie typ jest brzydki beznadziejny zasługujesz na lepszego to ona zaczyna tak myśleć i go zostawi odwrotnie typ i tak jej powie ze ją uwielbia i da wszystkim po gębie bo kochamy idealistycznie 

Na tym zdjęciu nie było widać jego twarzy, to było takie zdjęcie oddalone, więc nie rozumiem tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 4777.0 napisał:

Ciesz się związkiem nie chwalić 

To po co wspomina o byłej ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, 4777.0 napisał:

Tak uważam że to normalne ma prawo nie swiecic rýjem po necie jak nie chce 

Nawet bywa że samica ma typa multimilardera np 300 miliardów dolarów i on sobie woli pozostać anonimowy mimo że ona robi karierę influancerki 

najlepiej jak oboje sa anonimowi tez nie lubie atencji ludzi w ogole zwiazku to powinno byc sanktuarium w ktorym pjerdoli sie wszystkie systemy i nic nikomu do tego co dwie osoby robia i zeby sie nikt nie interesowal ale facety lubia atencje z zewnatrz nawet czytalam Lacana ze sex nie istnieje huh filozofia

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, 4777.0 napisał:

Tak ja też tak mam w dupie co ludzie myślą ważne czy czulbym się szczęśliwy ile mi pisali o Anastazji spływa to po mnie ale ona chyba uległa opinii tłumu 

Czasem wpominamy ale to może być bez znaczenia a może coś chcieć co ona robiła dopytaj może coś w sypialni brakuje huh 

Gdyby było bez znaczenia to by nie wspominał, nie będę jak ktoś o kim się wspomina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mariner6 napisał:

A co ma ci mowic? LOL Nie badz naiwna.! Sam fakt ze o niej wspomina juz swiadczy ze nie byla mu obojetna i nie wyzbyl sie do niej emocji:) Gdyby naprawde byla mu obojetna to by nawet nie wspominal o jej istnieniu  a zajal sie budowaniem relacji z  toba 🙂 Nawet matoł ma odrobinę  empatii i wie ze nie mowi sie o bylej ,w aktualnym zwiazku, a skoro on  mowi to znak ze nie szanuje twoich emocji.Jestes mu obojetna.Zdaj sobie z tego sprawe.

Ale gdyby był z nią szczęśliwy to byłby z nią, a nie  tylko o niej wspominał. Skoro jest ze mną to jest mu ze mną dobrze najwyraźniej

Czy byłby tylko z musu ze mną, nie sądzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2023 o 13:39, olamakola10 napisał:

Czy uważacie, za normalne zachowanie, że mój partner zabrania mi dodawać zdjęcia na media społecznościowe z nim ? Gdy kiedyś dodałam musiałam je usunąć, nie rozumiem tego, gdyż chciałabym dodać taką fotografię. Również w towarzystwie unika mojego kontaktu, o co może mu chodzić ?

 

Chce mieć swoją prywatność a ty cudujesz, ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2023 o 13:44, olamakola10 napisał:

On na swoim koncie posiada zdjęcie ze mną.. Ogólnie nie wiem, ale często gada mi o byłej i czsami czuję, że muszę coś zmienić w sobie żeby przypodobać się mu 

więcej się staraj albo cie zaraz wymieni na inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2023 o 15:57, olamakola10 napisał:

Mówi mi zawsze, że nigdy nic do niej nie czuł i była mu obojętna

To częste zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, mariner6 napisał:

Nie wiadomo czy to nie ona przypadkiem go rzucila, on ci nigdy prawdy nie powie.To ze ja oczernia to podejrzane.bo widac ze graja w nim wciaz emocje a to swidectwo ze nie byla mu obojetna.

jej odmowa

jego obmowa:) 

Do relacji   z toba moze go przymuszac potrzeba rozladowania seksualnego wiec nie jest to zaden argument Kobiety maja silna potrzebe bycia kochana  a faceci maja silna potrzebe seksu.Szczegolnie w mlodym wieku.

Mówił, że on i to w sumie już było rok temu, czy dalej może to przeżywać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2023 o 20:39, olamakola10 napisał:

Czy uważacie, za normalne zachowanie, że mój partner zabrania mi dodawać zdjęcia na media społecznościowe z nim ? Gdy kiedyś dodałam musiałam je usunąć, nie rozumiem tego, gdyż chciałabym dodać taką fotografię. Również w towarzystwie unika mojego kontaktu, o co może mu chodzić ?

Unika swojego face'a z Tobą bo sie obawia reakcji innych osób. Może ma żone? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×