Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anonimpl

Jak dojść do porozumienia z żoną

Polecane posty

Cześć. Od kilku lat jestem żonaty, mamy wspaniałe dziecko które w tym roku idzie do przedszkola. Żona po urodzeniu dziecka została w domu nie pracuje, ja jestem odpowiedzialny za utrzymanie rodziny, wydaje mi się że na obecne realia dobrze zarabiam. Teraz moje pytanie jak dojść do porozumienia z żoną, która ma ciągle wymagania, które spełniam a sama nic od siebie nie daje. Chciała drugi samochód, ma, lecz obecnie jest zbędny i generuje koszta, sprzedać nie można bo dlaczego tak twierdzi. Oczekuje drugiego dziecka, lecz w chwili obecnej mamy zbyt małe mieszkanie i miesięcznie przy natłoku wydatków żony czasem nie daje rady. Jak dojść do porozumienia z drugą połówką? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakręcić kran z pieniędzmi i wysłać do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic od siebie nie daję, serio? zastanów się... być może na wzajem przerzucanie się podobnymi oskarżeniami... a każde robi swoje tylko jest to niedocenione, niezrozumiane. 

Tak raz dwa nikt Ci tu złotej rady nie zapoda bo jest to awykonalne, ale pobieżnie do tego podchodzisz.

No chyba, że od początku była jaka jest to taką babeczkę sam sobie wybrałeś, a jeśli kiedyś było ok. to coś tam się zadziało.

 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×